Number of items: 463

A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Békéscsaba, 1948, Tevan-ny., 147+5 p. 2. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
21304.

1 600 HUF

Hont Ferenc: A színjáték. (Tanulmány.) Buday György színpadterveivel. Szeged, 1932., Délmagyarország, 54+2 p.+ 3 t. Átkötött egészvászon-kötésben, bekötött papírborítókkal.
21305.

2 000 HUF

Kertész Erzsébet: Bettina három élete. A szerző által DEDIKÁLT példány! Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1981., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21306.

1 600 HUF

Kozák Csaba: Köret. A szerző, Kozák Csaba által Trunkó Barnabás (1948-) humorista, író, dramaturg, forgatókönyvíró részére DEDIKÁLT példány! Bp., 2010, Hanga. Kiadói papírkötés,
21307.

1 600 HUF

Csókay András: Alagút az agyban. Gondolatok, cselekedetek és csodák. DEDIKÁLT! Bp., 2004, Arcvonal Irodalmi Kávézó. Kiadói papírkötés.
21308.

1 800 HUF

Martinovic Cvijin Kata: Viharverte sziget. DEDIKÁLT! Bp., 2010, Parnasszus. Kiadói papírkötés.
21309.

1 600 HUF

Novák Valentin: Biztos fogyás. DEDIKÁLT! Bp., 2008., Pont. Kiadói papírkötés.
21310.

1 600 HUF

Óhidy Petra: Izabella álma. DEDIKÁLT! hn., én., Sz. S. Kft. Kiadói papírkötés.
21311.

1 600 HUF

Endrődi Sándor: Játszi órák. Gyermekversek. Bp., 1921, Athenaeum, 130+(4) p.+ 7 t. Nagy Sándorné (Kriesch Laura) egészoldalas illusztrációival. A kötéstábla Basch Árpád munkája. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötés, jó állapotban.
21312.

3 600 HUF
9,76
11,25

Kosáryné Réz Lola: A rejtelmes kohó. Bp., é.n., Palladis, 195+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval.
21313.

1 000 HUF

Matyikó Sebestyén József: Nádasok zsoltára. DEDIKÁLT! Debrecen, 1995, Ethnica. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21314.

3 600 HUF
9,76
11,25

Kaján Tibor: Zenit és radír. Bp., 1980, Corvina. Kaján Tibor egészoldalas karikatúráival. Kiadói papírkötés, kissé sérült borítóval.
21315.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF