Books: History

Number of items: 290

19431.

1 800 HUF

Magyarországi és erdélyi urak. Pálffy János emlékezései. Sajtó alá rendezte: Szabó T. Attila. Bp., 1939, Révai. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, kiadói javított papírborítóval.
19432.

1 600 HUF

Bölöny József: Magyarország kormányai 1848-1987. (Csatolva: Közös miniszterek. - Horvát bánok. - Fiumei kormányzók 1867-1918.) Bp., 1987, Akadémiai Kiadó. Harmadik, bővített kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
19433.

1 600 HUF

Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Bp.,1932, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, apró sérüléssel
19434.

1 200 HUF

19435.

1 600 HUF

19436.

2 400 HUF

19437.

1 600 HUF

A szabadságharc csatái 1848-1849. A kötet anyagát Gracza György: Az 1848-49-iki magyar szabadságharc története című művének az 1894-98-i kiadásából válogatta: Pollák Dénes. Szerkesztette, az ismertető összefoglalásokat és a jegyzeteket írta: Elek István. Bp., 1954, Ifjúsági Kiadó, 1 t.+292 p.+4 t.+11 (kihajtható melléklet) t. Kiadói félvászon-kötés.
19438.

1 800 HUF

Hóman Bálint: Szent István. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér képekkel illusztrálva, részben kihajtható mellékletekkel, térképekkel. Kiadói egészvászon-kötés, sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel, néhány kevés lap szélén kisebb, szöveget nem érintő sérülésekkel.
19439.

1 600 HUF

19440.

3 200 HUF
8,67
10,00

19441.

10 000 HUF

19442.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF