Printed Materials

Number of items: 342

cca 1930 Dekoratív art deco nyomat velencei jelenettel, szép állapotban, 19×27 cm
18204.

3 000 HUF

cca 1930 Dr. Ernst Schertel: Der Flagellantismus als literarisches Motiv. Heft 1. Fekete-fehér képekkel, német nyelven. Hajtva, sérülésekkel, 2 sztl. lev.
18205.

1 600 HUF

cca 1930 3 db Sárvári iskolai értesítő
18206.

1 800 HUF

18207.

1 600 HUF

1931-1932 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXX. évf. 1-10. sz., 1931. szept. 15. - 1932. jún. 15. Szerk.: Radványi Kálmán. Márton Lajos és Andor Lóránd illusztrációival. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
18208.

1 600 HUF

18209.

4 000 HUF

18210.

5 000 HUF

1931 Afrika beszél című film bemutatójának reklámlapja (Belvárosi Mozi Igazgatósága)
18211.

2 000 HUF

1931 Der Deutche Tischlermeister. c. asztalosipari és bútorasztalos szaklap, képes magazin teljes évfolyama 471p. egészvászon kiadói kötésben
18212.

5 000 HUF

1932 Dr. Gonda László Békéscsaba recept, 18x10 cm
18213.

1 600 HUF

1932 Nemzeti Magazin augusztus 20-ra kiadott alkalmi képes magazin 16p.
18214.

1 000 HUF

1932 Az Élet szépirodalmi képes folyóirat XXIII. évfolyama, bekötve. Szerk. Alszeghy Zsolt, korabeli, félvászon kötésben
18215.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF