Printed Materials Number of items: 342
3220118
18204
474
Printed Materials
cca 1930 Dekoratív art deco nyomat velencei jelenettel, szép állapotban, 19×27 cm
3 000 HUF
3186007
18205
474
Printed Materials
cca 1930 Dr. Ernst Schertel: Der Flagellantismus als literarisches Motiv. Heft 1. Fekete-fehér képekkel, német nyelven. Hajtva, sérülésekkel, 2 sztl. lev.
1 600 HUF
3024773
18206
474
Printed Materials
cca 1930 3 db Sárvári iskolai értesítő
1 800 HUF
3148654
18207
474
Printed Materials
1 600 HUF
3178488
18208
474
Printed Materials
1931-1932 Zászlónk c. ifjúsági lap teljes évfolyama egybekötve, XXX. évf. 1-10. sz., 1931. szept. 15. - 1932. jún. 15. Szerk.: Radványi Kálmán. Márton Lajos és Andor Lóránd illusztrációival. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban.
1 600 HUF
3221664
18209
474
Printed Materials
4 000 HUF
3221657
18210
474
Printed Materials
5 000 HUF
3215787
18211
474
Printed Materials
1931 Afrika beszél című film bemutatójának reklámlapja (Belvárosi Mozi Igazgatósága)
2 000 HUF
3139657
18212
474
Printed Materials
1931 Der Deutche Tischlermeister. c. asztalosipari és bútorasztalos szaklap, képes magazin teljes évfolyama 471p. egészvászon kiadói kötésben
5 000 HUF
3014304
18213
474
Printed Materials
1932 Dr. Gonda László Békéscsaba recept, 18x10 cm
1 600 HUF
3101491
18214
474
Printed Materials
1932 Nemzeti Magazin augusztus 20-ra kiadott alkalmi képes magazin 16p.
1 000 HUF
3088108
18215
474
Printed Materials
1932 Az Élet szépirodalmi képes folyóirat XXIII. évfolyama, bekötve. Szerk. Alszeghy Zsolt, korabeli, félvászon kötésben
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house