Antique Number of items: 176
3216405
12330
474
Antique
Antik tajtékpipa, szerelékkel, kis sérüléssel, h: 26 cm
5 000 HUF
3220209
12331
474
200000
Antique
Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Ecce Homo. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 78x130 cm
200 000 HUF
3220215
12332
474
200000
Antique
Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Krisztus Pilátus előtt. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 80x120 cm
200 000 HUF
3220211
12333
474
200000
Antique
Munkácsy Mihály A Krisztus trilóga: Golgota. Keresztszemes öltéssel készült monumentális kézimunka. Jelzett. Nagy méretű, dekoratív üvegezett keretben 84x125 cm
200 000 HUF
3220394
12334
474
Antique
Bem tábornok "Bem apó" gipsz fali dísz, XIX. sz. sérülésekkel d: 26 cm
5 000 HUF
3220395
12335
474
Antique
Reggeliző tálca, virág mintás fajansz betéttel, XX. sz ejeje. d: 32 cm
4 000 HUF
3220401
12336
474
Antique
Koi halas asztali dísz. Aranyozott fém, fa talapzaton, egyik uszony két helyen átfúrva XX. sz. eleje 17 cm
4 000 HUF
3220403
12337
474
Antique
Kínáló tál, három részes hibátlan üveg betéttel d: 19 cm
3 000 HUF
3220432
12338
474
Antique
Két dísztál, fali dísz. Távol-kelet XX: sz. közepe. Faragott rózsafa, csont berakással, d: 25 cm 30x19 cm
4 000 HUF
3026116
12339
474
90000
Antique
90 000 HUF
2900811
12340
474
Antique
8 000 HUF
2930432
12341
474
Antique
Régi elektromos fali labor időzítő, jelzéssel, nincs kipróbálva,14x14x11 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house