Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 374

Carl Radnitzky (1818-1901) 1859. "Scitovszky János esztergomi bíboros" bronz emlékérem. "JOANNES BAPT CARD SCITOVSZKY PRINC PRIMAS AEPPUS STRIGON / SEMISAECULO SACERDOS VI. NOVEMBRIS MDCCCLIX". Szign.: Carl Radnitzky (45mm) T:XF ph., patina / Habsburg Monarchy 1859. "János Scitovszky cardinal of Esztergom" bronze commemorative medallion. Sign.: Carl Radnitzky (45mm) C:XF edge error, patina
31671.

10 000 HUF

31672.

20 000 HUF
54,20
62,50

Carl Radnitzky (1818-1901) 1883. "Ormós Zsigmond főispán / 1883. február 20. - 70. születés-napján barátai és tisztelői Temesvárott" kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:AU,XF kis ph. / Austro-Hungarian Monarchy 1883. "Ormós Zsigmond főispán / 1883. február 20. - 70. születés-napján barátai és tisztelői Temesvárott" double-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Carl Radnitzky (40mm) C:AU,XF small edge error
31673.

26 000 HUF
70,46
81,25

31674.

4 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) ~1974. "Chagall" Előre című alkotásának ábrázolása bronzplaketten, dísztokban. A tétel részét képezi egy Keserű János agrármérnök, földművelésügyi miniszterhelyettes számára címzett - a plakettre is kitérő - levél (96mm) T:AU
31675.

16 000 HUF
43,36
50,00

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" bronz plakett, másolat (93mm) T:1-
31676.

3 000 HUF

Renner Kálmán (1927-1994) DN "Mikola Sándor érem" Br plakett, másolat (93mm) T:1-
31677.

3 000 HUF

31678.

6 000 HUF

Rétfalvi Sándor (1941-2021) 1976. "MÉE VII. Vándorgyűlése Pécs 1976 / A mohácsi csata 450. évfordulójára" Ag emlékéremr (25,41g/0.800/42,5mm) T:UNC Adamo PS1
31680.

8 000 HUF

Rónay Attila (1971-) 2007. "Puskás Ferenc 1927-2006" kétoldalas, patinázott, jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15,55g/0.999/42,5mm) T:1
31681.

10 000 HUF

Rónay Attila (1971-) "Boldog névnapot" műanyag öntvény (~186mm) T:2
31682.

3 200 HUF
8,67
10,00

31683.

20 000 HUF
54,20
62,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF