Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 374

1896. "Millenniumi emlék 896-1896 / I. Ferencz József" kétoldalas ezüstözött bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU ph, kopott ezüstözés
31744.

2 000 HUF

1896. "Millenniumi emlék 896-1896 / I. Ferencz József" kétoldalas bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU ph, patina
31745.

2 000 HUF

~1900. "Öröknaptár" forgatható fém naptár medál (26mm) T:AU
31746.

3 000 HUF
15

1909. "Farbaky István az Egyesület alelnöke / Az Orsz. Bányászati- és Kohászati Egyesület Körmöczbányán tartott közgyűlésének emlékére 1909. Sept 19" kétoldalas bronz emlékérem (45mm) T:AU,XF / Hungary 1909. "István Farbaky vice-president of the Association / General Assembly of the National Mining and Metallurgy Association at Kremnitz on 19th September 1909" double-sided bronze commemorative medallion (45mm) C:AU,XF
31747.

20 000 HUF
54,20
62,50

1909. "Arad 1909 Septb. 19. / Aradi 'Kossuth' Asztaltársaság" ezüstözött bronz emlékérem, füllel (25mm) T:XF / Hungary 1909. "Arad 1909 Septb. 19. / Aradi 'Kossuth' Asztaltársaság ('Kossuth' Table Society of Arad)" silver plated bronze commemorative medallion, with ear (25mm) C:XF
31748.

3 000 HUF

1915. "Hungaria S. Cordi J Consecrata 1915 / Hungaria B.M.V. Devota 1038" Zn emlékmedál Szent István és Ferenc József országfelajánlási jelenetével (29mm) T:AU
31749.

2 000 HUF

Osztrák-Magyar Monarchia 1915. "A Krasniki diadalmas csatában az oroszoktól elvett ágyúból verette az Auguszta-Alap 1914-1915" bronz emlékérem. Szign.: Murányi Gyula (21,5mm) T:AU patina
31750.

1 000 HUF

~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete / II. Díj" ezüstözött bronz díjérem (40mm) T:VF ph., ezüstözés lekopott
31751.

7 000 HUF
18,97
21,88

1922. "Délmagyarországi Baromfi- Galamb és Házinyúltenyésztők Egyesülete Békéscsaba" bronz érdemérem (41mm) T:VF karc, ph.
31752.

2 000 HUF

1931. "A Sárospataki Református Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" jelzett Ag emlékérem füllel (11,26g/0.800/27mm) T:XF Hungary 1931. "A Sárospataki Református Főiskola 400 Éves Jubileuma - 1531-1931 / Dicsérjétek és féljétek az Istent! - (Jel.K.XIV. 6-7.)" hallmarked Ag commemorative medallion with ear (11,26g/0.800/27mm) C:XF
31753.

8 000 HUF

1938. "Szálasi Ferenc 1938. / 1940. IX. 16." kétoldalas bronz emlékérem (25mm) T:AU,XF ph
31754.

6 000 HUF

31755.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF