Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 157
3192703
33836
471
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
Nagy-Britannia DN "Lapis anguli reprobatus" szabadkőműves aranyozott, zománcozott kitüntetés mellszalagon T:XF Great Britian ND "Lapis anguli reprobatus" masonic decoration with ribbon C:XF
10 000 HUF
3175831
33837
471
Numismatics
Németország ~1965-1980. "Hamburg és környéke Lövészegyesület" zománcozott, rátétes, hátoldalon jelzett Ag jelvény mellszalagon, hátlapján "Ortlepp & Schrieber" gyártói jelzéssel, névre szóló gravírozással (br:42,50g/0.925/~90x65mm) + 1992. "Meckelfeld Lövészegyesület" műgyantás, rátétes, hátoldalon jelzett Ag jelvény mellszalagon, hátlapján "Ortlepp & Schrieber" gyártói jelzéssel, gravírozással (br:18,72g/0.925/50mm) T:AU patina / Germany ~1965-1980. "Schützenverband Hamburg und Umgebung (Shooting Association of Hamburg)" hallmarked Ag medal with enamelled medallion on ribbon with "Ortlepp & Schrieber" makers mark and with name engraving on the back (br:42,50g/0.925/~90x65mm) + 1992. "Schützenvereinigung von Meckelfeld E.V. (Shooting Association of Meckelfeld)" hallmarked Ag medal with synthetic resin medallion on ribbon with "Ortlepp & Schrieber" makers mark and with engraving on the back (br:18,72g/0.925/50mm) C:AU patina
20 000 HUF
3191542
33838
471
Numismatics
NDK 1978. "Munka Zászlaja" zománcozott bronz kitüntetés, II. fokozat, mellszalagon, szalagsávval, eredeti, kissé sérült tokban T:AU GDR 1978. "Banner der Arbeit" enamelled bronze decoration, 2nd grade, with ribbon and thin ribbon, in original, but damaged case C:AU
6 000 HUF
3146127
33839
471
Numismatics
NDK vegyes 20db-os szocialista jelvény és sapkajelvény tétel T:vegyes
12 000 HUF
3144230
33840
471
Numismatics
Románia 1974. "A felszabadulás 30 éves évfordulója" ezüstpatinázott bronz kitüntetés mellszalagon, szalagsávval T:XF kis ph. Románia 1974. "For the 30th Anniversary of the Liberation" silver patinated decoration on ribbon, with thin ribbon C:XF small edge errors
1 000 HUF
2927288
33841
471
Numismatics
Svájc ~1930. "Romont-i Szakszervezeti Kórus" részben zománcozott fém jelvény "Ch. Dubois Genéve" gyártói jelzéssel (30mm) T:AU pótolt tű? Switzerland ~1930. "Union Chorale Romont" partially enamelled metal badge with "Ch. Dubois Genéve" maker's mark (30mm) C:AU changed pin?
5 000 HUF
3123478
33842
471
Numismatics
Szovjetunió ~1957. "Szputnyik-1" zománcozott, ezüstözött Fe jelvény (20mm) T:XF Soviet Union ~1957. "Sputnik 1" enamelled, silver plated Fe badge (20mm) C:XF
2 600 HUF
2959047
33843
471
Numismatics
Tunézia 1973. "Carthage 1973" zománcozott bronz jelvény (24x41mm) T:1- Tunisia 1973. "Carthage 1973" enamelled bronze badge (24x41mm) C:AU
1 600 HUF
3186665
33844
471
Numismatics
DN 2xklf fém zászlós jelvény, egyik zománcozott T:AU
2 000 HUF
3032802
33845
471
Numismatics
4db klf medál: Ausztria 1859. 1/4Fl-ról mintázott medál füllel (2xklf) + DN "VI. Pál" bronz medál (21mm) + DN "Mária / Szent Szív" bronz medál (34mm) T:XF,VF 4pcs of diff medals: Austria Medals modeled on Austria 1859. 1/4 Florin coin (2xdiff) + ND "Pope Paul VI" bronze medal (21mm) + ND"Maria / Holy Heart" bronze medal (34mm) C:XF,VF
1 600 HUF
3189956
33846
471
Numismatics
5db-os vegyes közlekedési témájú kitűző tétel, közte Ikarus, New York Taxi stb. T:XF
1 200 HUF
3190027
33847
471
Numismatics
5db-os vegyes iskolajelvény tétel, közte ~1930. "Corvin M. Szakközép Iskola - 50 év" zománcozott fém jelvény (24x21mm) T:AU-VF közte zománchiba
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house