Number of items: 511

Dapne du Maurier 2 műve:   A Manderley-ház asszonya. Regény. Ford.: Ruzitska Mária. Bp.,én., Singer és Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított illusztrált papír védőborítóban.   Bál és ostrom. Regény. Ford.: Kosáryné Réz Lola. Bp.,én.,Új Idők. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, javított illusztrált papír védőborítóban.   Papírborítókkal együtt ritkák.
21128.

1 200 HUF

Vicki Baum: Hotel Sanghai I-II. Ford.: Szalay Gyula. Bp., 1943, Hungária. IV. kiadás. Kiadói félvászon-kötések, kiadói papír védőborítóban, az I. kötet kopott, foltos borítóval, javított kötéssel és gerinccel, sérült, javított papír védőborítóval, a II. kötet kopott, foltos borítóval, sérült, javított papír védőborítóval.
21129.

1 200 HUF

Ferenczy József: A magyar hirlapirodalom története 1780-tól 1867-ig. Bp., 1887, Lauffer Vilmos, VIII+510 p. Átkötött egészvászon-kötésben, néhány ceruzás aláhúzással. "Berzeviczy Albert könyvtárából bélyegzéssel."   "Berzeviczei és kakaslomniczi Berzeviczy Albert (1853-1936) politikus, vallás és közoktatásügyi miniszter (1903-1905), történetíró, a Magyar Tudományos Akadémia elnöke (1905-1936) és a Kisfaludy Társaság elnöke (1923-1936) és a Magyar Olimpiai Bizottság első elnöke (1895-1904.)
21130.

8 000 HUF

21131.

3 000 HUF

21132.

3 800 HUF
10,30
11,88

Jackie Modlinger: Diana. Queen of Style. Philadephia - London,1998.,Courage Book. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
21133.

100 HUF
0,27
0,31

Kemenes Kálmán 4 db DEDIKÁLT könyve: Fogságom; Száradó szirmok; Szirmok hullása; Őszi lombhullás. Kiadói papírkötés.
21134.

1 800 HUF

21135.

1 600 HUF

21136.

1 600 HUF

21137.

1 400 HUF

21138.

1 600 HUF

21139.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF