Number of items: 511

21564.

400 HUF
1,08
1,25

Kaffka Margit: Állomások. Bp., 1917, Franklin-Társulat, 448 p. Első kiadás. Átkötött egészvászon-kötésben, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tulajdonosi névbejegyzéssel és ex libris-szel.
21565.

1 800 HUF

Madách Imre: Az ember tragédiája. Zichy Mihály rajzaival. 1993, Pantheon. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban.
21566.

1 800 HUF

21567.

1 000 HUF

21568.

1 200 HUF

21569.

1 000 HUF

21570.

1 400 HUF

21571.

800 HUF

Szabó Lőrinc: Vers és valóság. Bizalmas adatok és megfigyelések. Bp., 2001, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
21572.

1 000 HUF

Szabó Lőrinc: Emlékezések és publicisztikai írások. Bp., 2003, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
21573.

1 000 HUF

Borges, Jorge Luis: A titkos csoda. Bp., 1986, Európa. Kiadói egészvászon kötés.
21574.

1 000 HUF

Lengyel József: Újra a kezdet. [Regény.] (Dedikált.) Budapest, 1970. Magvető Könyvkiadó (Zrínyi Nyomda). 209 + [3] p. Első önálló kötetkiadás. Dedikált: ,,Szilvinek szeretettel Lengyel József. 70. X. 28". Lengyel József holokausztregénye először 1965-ban jelent meg, a szerző ,,Mit bír az ember" című kötetében. (Lengyel József Összes művei, 3. kötet.) Kiadói vászonkötésben, Hornyánszky Gyula rajzával illusztrált kiadói védőborítóban.
21575.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF