Books: Other rarities Number of items: 511
2903889
21273
471
700
2 db könyv: Szente Pál: Jézus, a csillagok küldötte. Bp., 1989, Horizont. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT. + Major-Zala Lajos: Csonton virág. München, 1972, Aurora. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, az előzéklapon ajándékozási sorokkal (dedikáció?).
2974109
21274
471
1 400 HUF
3049342
21275
471
1 200 HUF
3048786
21276
471
Stephen Greenblatt: Géniusz földi pályán. Shakespeare módszere. Bp., 2005. HVG Könyvek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
1 400 HUF
3026721
21277
471
1 000 HUF
3105714
21278
471
1 600 HUF
2994873
21279
471
Fedics Mihály mesél. Bevezető tanulmánnyal és jegyzetekkel kíséri Ortutay Gyula. Új Magyar Népköltési Gyűjtemény I. Bp.,1978 MTAKiadói vászonkötésben
1 000 HUF
2989987
21280
471
Kürti László: Egy nap. Regény. DEDIKÁLT! Bp.,1970,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1 400 HUF
3072148
21281
471
700
Varga Ferenc: Én szerk: Örkény István, Simonka György illusztrációival. Bp., 1997. Szerzői magánkiadás. Kiadói műbőr kötésben 3193433
21282
471
Wilde Oszkár: Mesék, történetek és költemények prózában. Fordította: Mikes Lajos. Wilde Oszkár összes művei. Bp.,é.n., Franklin-Társulat. Második kiadás. Félvászon-kötés.
1 600 HUF
3188174
21283
471
Verne Gyula: A hőslelkű Branicanné. Bp., [1944], Forrás, 224 p. Kiadói félvászon-kötés, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel, a könyvtesttől részben elváló borítóval.
2 400 HUF
3192641
21284
471
Tamási Áron: Szülőföldem. Bp.,(1939),Révai, 211+1 p. Kiadói egészvászon-kötés.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house