https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Watches

Number of items: 92

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szerzetesi óra. 14-15. századi szerzetesi óra 20. századi másolata, jó állapotban.
1
13325.

Szerzetesi óra. 14-15. századi szerzetesi óra 20. századi másolata, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
0
 
Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm
1
13326.

Antik falióra, oromdísszel, kulcs nélkül, szép állapotban. Nem kipróbált. 80x40x17 cm

 
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
108,40
EUR
,
125,00
USD
Number of bids:
0
 
Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm
1
13327.

Kandalóóra, tüziaranyozott spiáter. Működő negyedütős, ingás szerkezet, jó zománc számlap. kulcs nélkül, egyik lába hiányzik 40 cm

 
The item is not available
Starting price:
44 000 HUF
119,24
EUR
,
137,50
USD
Number of bids:
0
 
Seiko Velatura Chronograph Divers 200m férfi karóra. Segédkörökkel, dátumkijelzéssel, számlával, leírással, díszdobozban, működik, számlap d: 32 mm
1
13329.

Seiko Velatura Chronograph Divers 200m férfi karóra. Segédkörökkel, dátumkijelzéssel, számlával, leírással, díszdobozban, működik, számlap d: 32 mm

 
The item is not available
Starting price:
90 000 HUF
243,90
EUR
,
281,25
USD
Number of bids:
0
 
Empire kandallóóra. Franciaország XIX. sz. eleje. Tűziaranyozott bronz, legyezőt tartó női alakkal, külön mandolinnal. Ingajáratos, felesütős szerkezet, szervizelt működő, esztétikailag is hibátlan állapotban. A csengő igazításra szorul m: 38 cm sz: 26,5 cm / Empire chandellier-clock. France begining of XIXth century. Fire gilded bronze. With pendulum mechanics, striking half. Nice, condition. Works well
1
13333.

Empire kandallóóra. Franciaország XIX. sz. eleje. Tűziaranyozott bronz, legyezőt tartó női alakkal, külön mandolinnal. Ingajáratos, felesütős szerkezet, szervizelt működő, esztétikailag is hibátlan állapotban. A csengő igazításra szorul m: 38 cm sz: 26,5 cm / Empire chandellier-clock. France begining of XIXth century. Fire gilded bronze. With pendulum mechanics, striking half. Nice, condition. Works well

 
The item is not available
Starting price:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Number of bids:
0
 
Hermle torziós ingás óra, műanyag testtel 25 cm működik
1
13334.

Hermle torziós ingás óra, műanyag testtel 25 cm működik

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
0
 
Antik falióra, hiányokkal, sérüléssel, 43x26x15 cm
1
13335.

Antik falióra, hiányokkal, sérüléssel, 43x26x15 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
4 darab férfi karóra, fém szíjjal, közte Junghans dátum kijelzővel, nem kipróbált
1
13336.

4 darab férfi karóra, fém szíjjal, közte Junghans dátum kijelzővel, nem kipróbált

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
10 darab klf karóra, vegyes állapotban
1
13337.

10 darab klf karóra, vegyes állapotban

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
12
 
Vegyes óra és óraalkatrész tétel: régi zsebóra tokok, szerkezet, óraláncok, retró vekker, karóra, stb.
1
13338.

Vegyes óra és óraalkatrész tétel: régi zsebóra tokok, szerkezet, óraláncok, retró vekker, karóra, stb.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
18
 
Cornavin Geneve karóra. 17 köves, mechanikus, működik, másodperc segédkörrel, kopott bőr szíjjal, karcos, számlap d: 32 mm
1
13339.

Cornavin Geneve karóra. 17 köves, mechanikus, működik, másodperc segédkörrel, kopott bőr szíjjal, karcos, számlap d: 32 mm

 
Sold
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
1
 
3 darab karóra: Cornavin, Seiko, Roamer, közte működő, klf méretben
1
13340.

3 darab karóra: Cornavin, Seiko, Roamer, közte működő, klf méretben

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
3
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment