Books: Travelling, Local History Number of items: 186
3179519
19085
470
Books: Travelling, Local History
2 db könyv - Csetri Elek: Kőrösi Csoma Sándor + Csetri Elek: Kőrösi Csoma Sándor indulása. Bukarest, Kriterion. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, kopottas állapotban.
2 600 HUF
3184883
19086
470
Méri István: A kanizsai várásatás. Vázlat a kanizsai vár és város történetének kutatásához. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
2 000 HUF
3179408
19087
470
Pándy Tamás: 100 éves falu a Városban. Pestszentimre. 1998, Dr. Széky Endre Pestszentimre Történeti Társaság. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
2 400 HUF
3179515
19088
470
Veress D. Csaba: Várak a Bakonyban. Bp., 1983, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
2 600 HUF
3158412
19089
470
Dosztányi Imre (szerk.) Változó Dunatáj - Bős-Nagymaros Budapest, 1988. A Bős-nagymarosi vizilépcső építését bemutató azt promotáló kiadvány. (36)p. elején karccal
2 400 HUF
3054999
19090
470
1 000 HUF
3158390
19091
470
Budapest-kőbányai református parochiális kör. Évi jelentés az 1913-ik esztendőről szerk: Takaró Géza lelkész. 14p.
2 000 HUF
3110696
19092
470
Kővágó József: Baja város utcanevei. (Baja közterületeinek elnevezése.) Baja, 2011.,Szerzői. Kiadói papírkötés.
1 800 HUF
3012874
19093
470
Csánki Dezső: Körösmegye a XV-ik században. (Székfoglaló értekezés.) Bp., 1893, MTA, 153+1 p. Papírkötés, intézményi bélyegzéssel.
1 200 HUF
2433688
19094
470
2 000 HUF
3026598
19095
470
900
Hedin, Sven: Csangpo láma zarándokútja. Ford.: Gergely Jolán. Bp., [1922], Genius (Világosság-ny.), VIII+272 p. Kiadói papírkötés, sérült, kissé foltos borítóval, hiányos gerinccel, néhány minimálisan foltos lappal, tulajdonosi névbejegyzéssel. 3087809
19096
470
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house