Books: Travelling, Local History

Number of items: 186

19146.

1 200 HUF

19147.

900 HUF
2,44
2,81

19148.

800 HUF

1961 A Soproni Szemle című folyóirat XV. évfolyamának 1-2-3. száma
19149.

800 HUF

Csatkai Endre: Sopron. Bp., 1971, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés,jó állapotban. kiadói nagyon megviselt állapotban lévő papír védőborító. Megjelent 6200 példányban.
19150.

1 000 HUF

Épületeskönyv. Edifying Buildings/Gebäudebuch. 19910-2003. Sopron és környéki településekről szóló könyv. Gazdag képanyaggal. hn.,2003, Ouint. Magyar, német és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
19151.

800 HUF

Vegyes útikönyv tétel, 3 db:   Somogyi Séták. A Kisbalaton. Hazánk egyik legjelentősebb védett területe - útikalauza. Szerk.: Borsi Darázs József. Ifj. Tildy Zoltán és Csermák Géza fotóival. Siófok, 1955, Somogy m. Tanácsának Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.;   Badacsony. Ismerd meg hazádat! IBUSZ. Bp.,(1957.), Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés.;   Csesznek és Zirc. Bp., 1957., Veszprém m. Tanács Idegenforgalmi Hivatala. Kiadói papírkötés.
19152.

1 600 HUF

Trócsányi Zsolt: A nagyenyedi kollégium történetéhez 1831-1841. Irodalomtörténeti Füzetek 9. sz. Bp., 1957, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19153.

1 600 HUF

Jászsági földrajzi nevek. A Szolnok megye földrajzi nevei I. kötet megjelenése alkalmából rendezett névtudományi tanácskozás anyaga (Jászberény, 1986. május 15.) Szerk.: Farkas Ferenc. Jászsági Füzetek 19. Jászberény, 1989, Jász Múzeum és a Jászberényi Tanítóképző Főiskola. Kiadói papírkötés.
19154.

1 800 HUF

cca 1930-1940 Bécs és Alsó-Ausztria. Bécs, Bécs és Alsó Ausztria Szövetségi Tartományok Idegenforgalmi Bizottsága, kihajtható utazási prospektus, "menetjegyiroda" bélyegzéssel, "Wien Hotel Sächsisscher Hof" címkével.
19155.

1 800 HUF

Széchényi emlékek, emlékhelyek. Összeáll.: Szentkuti Károly, Vértes László. Bp.-Nagycenk, 1990, Tájak-Korok-Múzeumok Egyesület. Kiadói papírkötés.
19156.

1 400 HUF

19157.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF