Printed Materials

Number of items: 407

4 db nyomtatvány: Baktay Ervin: A Keletázsiai művészeti múzeum kiállítása, Hazafias Népfront Tamási járás programja, Csatkai Endre: Debreceni könyvkötőlegények Sopronban. Tóth András: Az Egyetemi könyvtár Fejér György igazgatósága alatt. + 1 hiányos nyomtatvány
18195.

1 400 HUF

2 db levélboríték rajzolt bélyegekkel és bélyegzésekkel (mail art?) 23x18 cm
18196.

1 800 HUF

Papír restaurátor tétel: Nagy doboznyi régi papír a XVIII. századtól a XX század elejéig. Üres merített papírok, ívek, borítékok, néhány egész és félbőr könyvtábla, levélpapírok, kartonok, stb
18197.

16 000 HUF
43,36
50,00

Egy nagy ládányi régi és ritka könyv, nyomtatvány, folyóirat töredékes, sérült, hiányos példányai. Nagyrészt XIX. sz-i kiadások, Történelem, helytörténet, jogtörténet. Több szerző által dedikált címlapokkal. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK
18198.

7 000 HUF
18,97
21,88

Magyar Sion. Egyházirodalmi folyóirat. Első évi folyam. szerkesztik és kiadják: a papneveldei tanárok. Első évfolyam: március, június, október, . Második évfolyam február, novenber, harmadik évfolyam 7., 8., . Negyedik évfolyam 1., 5., 12., Myolcadik évf. 7. 9., IX. évf 5., 10., 11., 12., XV. évf 12. XVIII. évf 5. füzetek  Esztergom, 1887-1904 Horák Egyed, Buzárovits. Kiadói papíborítóval, vegyes állapot, főleg az első számok rosszz állapotban.
18199.

2 400 HUF

Tolnavármegye VIII. évf. 23. sz., Szekszárd, 1898. jún. 5. Reprint kiadás. Kiadja a Városvédő és Szépítő Egyesület, Szekszárd (Babits Mihály Megyei Művelődési Központ Sokszorosító üzeme-ny.), 12 p. Tűzve, kis lapszéli sérülésekkel, kissé foltos. Megjelent 500 példányban.
18200.

1 600 HUF

8 db régi, nemesi címeres névjegykártya, közte Dr. petróczi Petróczy Miklósné marczinfalvi Drisnyei Hermin, olgyai Olgyay Leventéné, stb.
18201.

2 000 HUF

10 db régi szentkép, közte litho is
18202.

1 600 HUF

Fotózással, fényképezéssel kapcsolatos ismertetők, Agfa, Altissa, Wanaus, stb., 5 db
18203.

1 800 HUF

Nem-magyar keresztnevek jegyzéke. Bp., 1909, MTA. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
18204.

1 200 HUF

cca 1988 Dr. Horn Gyula mint külügyminiszter ültetőkártyája
18205.

1 800 HUF

Tájak, tanyák, tornyok. Vajnai János rajzai. 25 db fekete-fehér reprodukció, képeslap formátumban. Kissé sérült kiadói papírborítóban, 14x10 cm
18206.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF