Printed Materials Number of items: 407
3099638
17990
465
700
Printed Materials
1936-38 1933 Bp., Budapest Székesfőváros IV. kerületi Prohászka Ottokár utcai községi polgári leányiskola és a vele kapcsolatos háztartási továbbképző tanfolyam értesítője, újrakötött, 2 db értesítője: 1936-37 és 1937-38. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón kisebb szakadásokkal.
3115676
17991
465
Printed Materials
Ábrahám Márton Legendás Hagada. Új magyar fordítással, bőséges magyarázatokkal, a micraimi kivonulás történetével a szájhagyomány és a midrasi legenda irodalom nyomán írta --. (Kecskemét), (1937). (Ábrahám Márton). 70+(2) p. A legendák illusztrációit Král Ervin festőművész, a fejléceket Katona Béla grafikus készítette. Kiadói, félvászon kötésben, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
4 000 HUF
3137531
17992
465
Printed Materials
1937 A Magyar Merkur társadalmi, várospolitikai és közgazdasági riportok. szerk: Mikes Ottó IV: évf. 7. szám.
2 400 HUF
3134675
17993
465
Printed Materials
1937 Magyar Cigányzenészek Országos szövetsége díszelőadásra szóló meghívó 4p.
3 600 HUF
3134745
17994
465
Printed Materials
1937 Városok lapja várospolitikai hetilap főszerk: Lukács Péter. XXII. évf. 15. szám. benne cikk a Horthy Miklós híd átadásáról,
3 600 HUF
3133663
17995
465
Printed Materials
cca 1937 Franciaország-Párizs utazási tétel, össz. 27 db, közte turisztikai autóútvonalak prospektus (art deco borítóval), az 1937-es párizsi világkiállítással kapcsolatos tájékoztatók, térkép, menetrendek, stb. Vegyes állapotban.
3 600 HUF
3134628
17996
465
Printed Materials
1937 Vállalkozók lapja. LVIII. évf 31.. szám
2 600 HUF
3138148
17997
465
Printed Materials
1937-1945 3 db naptár, közte 1939-es angol nyelvű idegenforgalmi naptár, színes képekkel. Változó méretben és állapotban.
4 000 HUF
3132839
17998
465
Printed Materials
1938 A Keszthelyi M. Kir. Gazdasági Akadémiai Athletikai Club Országos Gazdász Bajnoki versenyeinek programmja. 15p. Hajtásnyommal
1 800 HUF
3135812
17999
465
Printed Materials
3 600 HUF
3134755
465
Printed Materials
1938 A Nemzeti családvédelem c. lap a Magyar Családvédelmi Szövetség hivatalos folyóiratának I. évf. 4. szám. 16p.
3 000 HUF
2774133
18001
465
4800
Printed Materials
1938 Őslevél. Dubovay Jenő családfája + levél neki
4 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house