Printed Materials

Number of items: 407

1936-38 1933 Bp., Budapest Székesfőváros IV. kerületi Prohászka Ottokár utcai községi polgári leányiskola és a vele kapcsolatos háztartási továbbképző tanfolyam értesítője, újrakötött, 2 db értesítője: 1936-37 és 1937-38. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, borítón kisebb szakadásokkal.
17990.

700 HUF
1,90
2,19

Ábrahám Márton Legendás Hagada. Új magyar fordítással, bőséges magyarázatokkal, a micraimi kivonulás történetével a szájhagyomány és a midrasi legenda irodalom nyomán írta --. (Kecskemét), (1937). (Ábrahám Márton). 70+(2) p. A legendák illusztrációit Král Ervin festőművész, a fejléceket Katona Béla grafikus készítette. Kiadói, félvászon kötésben, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
17991.

4 000 HUF

1937 A Magyar Merkur társadalmi, várospolitikai és közgazdasági riportok. szerk: Mikes Ottó IV: évf. 7. szám.
17992.

2 400 HUF

1937 Magyar Cigányzenészek Országos szövetsége díszelőadásra szóló meghívó 4p.
17993.

3 600 HUF
9,76
11,25

1937 Városok lapja várospolitikai hetilap főszerk: Lukács Péter. XXII. évf. 15. szám. benne cikk a Horthy Miklós híd átadásáról,
17994.

3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1937 Franciaország-Párizs utazási tétel, össz. 27 db, közte turisztikai autóútvonalak prospektus (art deco borítóval), az 1937-es párizsi világkiállítással kapcsolatos tájékoztatók, térkép, menetrendek, stb. Vegyes állapotban.
17995.

3 600 HUF
9,76
11,25

1937 Vállalkozók lapja. LVIII. évf 31.. szám
17996.

2 600 HUF
7,05

1937-1945 3 db naptár, közte 1939-es angol nyelvű idegenforgalmi naptár, színes képekkel. Változó méretben és állapotban.
17997.

4 000 HUF

1938 A Keszthelyi M. Kir. Gazdasági Akadémiai Athletikai Club Országos Gazdász Bajnoki versenyeinek programmja. 15p. Hajtásnyommal
17998.

1 800 HUF

17999.

3 600 HUF
9,76
11,25

1938 A Nemzeti családvédelem c. lap a Magyar Családvédelmi Szövetség hivatalos folyóiratának I. évf. 4. szám. 16p.
18000.

3 000 HUF

1938 Őslevél. Dubovay Jenő családfája + levél neki
18001.

4 800 HUF
13,01
15,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF