Printed Materials

Number of items: 426

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 21., 41., 51. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18067.

3 000 HUF

1942-1943 A Mozi újság 4 db száma (II. évf. 41. sz., III. évf. 25., 29., 31. sz.), változó állapotban
18068.

2 000 HUF

1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 17., (?), 21. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18069.

3 000 HUF

1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 7., 12., 16. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18070.

3 000 HUF

1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 11., 17., 20. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
18071.

3 000 HUF

1943 A Mozi újság 4 db száma (III. évf. 29., 30., 33., 52. sz.), változó állapotban
18072.

2 000 HUF

1943 A Mozi újság 4 db száma (III. évf. 24., 27., 39., 49. sz.), változó állapotban
18073.

2 000 HUF

1943 "Beszélő számok", szerk. Dr Zentay Dezső, benne kb. 5000 magyar személy, aki a legnagyobb jövedelmekkel rendelkezik
18074.

1 600 HUF

Újvidék M. Kir. Keleti Keresk. Főiskola évkönyve 1943-1944 74p. szakadt papírborítóval
18075.

1 600 HUF

18076.

7 500 HUF
20,33
23,44

1943 Magyar Szentföld templom évkönyvéből II. évfolyam. 16p. + A Magyar Szentföld, avagy a Megváltás temploma tervének ismertetése. 30 p 15 db Hollós illusztrációval
18077.

3 600 HUF
9,76
11,25

1943 Ranschburg Gusztáv antikvárium árjegyzéke 56 p.
18078.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF