Printed Materials Number of items: 426
3118554
18067
463
Printed Materials
1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 21., 41., 51. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
3 000 HUF
3118543
18068
463
Printed Materials
1942-1943 A Mozi újság 4 db száma (II. évf. 41. sz., III. évf. 25., 29., 31. sz.), változó állapotban
2 000 HUF
3118596
18069
463
Printed Materials
1942 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: II. évf. 17., (?), 21. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
3 000 HUF
3118592
18070
463
Printed Materials
1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 7., 12., 16. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
3 000 HUF
3118589
18071
463
Printed Materials
1943 Magyar Futár, Rajniss Ferenc lapja 3 db száma: III. évf. 11., 17., 20. sz. Változó állapotban, sérülésekkel.
3 000 HUF
3118541
18072
463
Printed Materials
1943 A Mozi újság 4 db száma (III. évf. 29., 30., 33., 52. sz.), változó állapotban
2 000 HUF
3118538
18073
463
Printed Materials
1943 A Mozi újság 4 db száma (III. évf. 24., 27., 39., 49. sz.), változó állapotban
2 000 HUF
3120859
18074
463
Printed Materials
1943 "Beszélő számok", szerk. Dr Zentay Dezső, benne kb. 5000 magyar személy, aki a legnagyobb jövedelmekkel rendelkezik
1 600 HUF
2886522
18075
463
Printed Materials
Újvidék M. Kir. Keleti Keresk. Főiskola évkönyve 1943-1944 74p. szakadt papírborítóval
1 600 HUF
3078722
18076
463
7500
Printed Materials
7 500 HUF
3119149
18077
463
Printed Materials
1943 Magyar Szentföld templom évkönyvéből II. évfolyam. 16p. + A Magyar Szentföld, avagy a Megváltás temploma tervének ismertetése. 30 p 15 db Hollós illusztrációval
3 600 HUF
3119194
18078
463
Printed Materials
1943 Ranschburg Gusztáv antikvárium árjegyzéke 56 p.
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house