Posters

Number of items: 84

18262.

40 000 HUF
108,40
125,00

18263.

40 000 HUF
108,40
125,00

18264.

46 000 HUF
124,66
143,75

18265.

40 000 HUF
108,40
125,00

1942 Alexander Korda: Dschungel Buch mit Sabu, filmplakát, szakadásokkal, hajtott, 84×59 cm
18266.

6 000 HUF

1940 Dick und Doof als Studenten című film plakátja, szakadásokkal, hajtott, 84×60 cm
18267.

16 000 HUF
43,36
50,00

cca 1940 Papírhulladék gyűjtés propaganda plakát 60x90 cm Hajtva, jó állapotban
18268.

40 000 HUF
108,40
125,00

1927 Felhívás a szőlőbirtokosokhoz nagy méretű plakát a szőlő trágyázásának tárgyában a Duna-Tiszaközi Mezőgazdasági Kamara, Kecskemétről. 47x64 cm
18269.

6 000 HUF

1939 Magyar Élet Pártja plakát, hajtott, 31x64 cm
18270.

5 000 HUF

Ladányi József, működött a XX. sz. közepén és Guzy jelzéssel: Magyarnak Senator celofilter (cigaretta reklám- vagy plakátterv), 1940 körül. Tempera, papír, jelzett, papírra kasírozva, 17,5x11,5 cm.
18271.

15 000 HUF
40,65
46,88

Ladányi József, működött a XX. sz. közepén: Nekem csak Krypton fény kell! Reklám- vagy plakátterv, 1940-es évek. Tempera, papír, jelzés nélkül, papírra kasírozva, 19x12,5 cm.
18272.

8 000 HUF

cca 1940-47 Játékot Lopostól, Játéküzlet Piarista u. 1., dekoratív illusztrált reklám plakát, papír, Schelling jelzéssel a plakáton, Klösz R.t., lapszéli apró folttal és szakadással, hátoldalán korabeli kézzel írt kommunista propaganda szöveggel, 24x17 cm
18273.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF