Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 324
3120505
31298
463
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Kósa István (1953-) 1989. "A magyarországi németek 1946-1948. évi kitelepítésének emlékére - Hazai Éremtani Egyesület" aranyozott bronz emlékérem kapszulában (50mm) T:PP ujjlenyomat
5 000 HUF
3053143
31299
463
Numismatics
Laborcz Ferenc (1908-1971) 1970. "1945-1970 emlékére XVII. ker" kétoldalas, öntött bronz emlékérem hátoldalán gravírozva (77mm) T:AU,XF
2 000 HUF
3121195
31300
463
Numismatics
Lajos József (1936-) DN "Lenin" bronz emlékérem sérült márvány talapzaton (46mm, talapzat: 88x70x31mm) T:XF
3 000 HUF
2879331
31301
463
Numismatics
2 000 HUF
3092838
31302
463
Numismatics
1 000 HUF
3118585
31303
463
Numismatics
Lapis András (1942-) 1984. "Kecel újratelepítésének 250. évfordulójára / Patachich Gábor kalocsai érsek" kétoldalas, piedfort bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
6 000 HUF
3114783
31304
463
Numismatics
Lapis András (1942-) 1986. "A Budavári Sikló újjáépítése / Köszönet a közreműködésért / BKV" bronz plakett / kisplasztika, eredeti dísztokban (91x69x58mm) T:AU patina / Hungary 1986. "Reconstruction of the Budavári Cable Car / Thank you for your contribution / BKV" bronze plaque, unsigned András Lapis in display case (91x69x58mm) C:AU patina
8 000 HUF
3019695
31305
463
Numismatics
8 000 HUF
3114269
31306
463
7500
Numismatics
Lapis András (1942-) 1986. "MÉE XVI. Vándorgyűlés / Buda visszafoglalásának 300. évfordulója" jelzett Ag emlékérem (35,81g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) Adamo BP17
7 500 HUF
3118615
31307
463
Numismatics
Lapis András (1942-) 1987. "A magyarhoni vitorláshajózók első földkörüli útjának emlékére - MÉE Székesfehérvár / Szent Jupát - Fa Nándor, Gál József" Ag emlékérem peremen "SZG" beütéssel (35,87g/0.835/42,5mm) T:PP karc Adamo SF7
8 000 HUF
3114081
31308
463
7500
Numismatics
Lapis András (1942-) 1988. "Wesselényi Miklós, az árvízi hajós / A pest-budai nagy árvíz 150. évfordulójára 1838-1988 - Magyar Vízügyi Múzeum, Vép" Ag emlékérem (36,29g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU
7 500 HUF
3118680
31309
463
Numismatics
Lapis András (1942-) / Szabó Géza (1939-2018) 1992. "Feszty-Körkép ezüst éremsor - Árpád Vezér / Sámán" jelzett Ag emlékérem (36,38g/0.925/42,5mm) T:AU (PP) patina, karc
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house