https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 213
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2964895
12258
463
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik üvegbetétes réz gyümölcskínáló, körben áttört- és gyümölcsmintákkal díszítve, pótolt üvegbetéttel, m: 18,5 cm
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
2964696
12259
463
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik üvegbetétes háromágú gyertyatartó, jelzés nélkül, kis kopással, m: 29 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2964689
12260
463
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós háromágú gyertyatartó, levélmotívumokkal díszített, jelzés nélkül, kis kopással, m: 32 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
2979215
12261
463
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 1920-1930 Varga János bronzműves Debreczen bronz falilámpa kar, ritka, óriáskagylóból faragott ellenzővel. Jelzett, restaurálás nyomaival, 16x16x16 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2938088
12262
463
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Art deco króm és üveg egyes falikar,újszerű kromozással,tejüveg gyertya alakú foglalat,új kábelezéssel,falra akasztóval,jelzés nélkül M 23cm
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
2938106
12264
463
0
15000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik aufsatz asztalközép, szürke fém kerek talpon 3 csikozott tömör üveg oszlopon felső tartóba készített Eredeti-finoman csiszolt (apró csorbával) nagyméretű (24.5cm Átm.)kínáló tállal. historizáló stílus, polírozott test, patinás talp, kopásokkal 23x11 cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2964893
12265
463
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik üvegbetétes asztalközép kínáló, oroszlán mancsos lábakon, bronz, üveg, csorbával, d: 21 cm, m: 12 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
3024022
12266
463
0
7500
Antique
Artworks & Paper
1
Viners of Sheffield miniatűr borhűtő dísz pár, ezüstözött fém, egyik jelzett, kopással, m: 7,5 cm
The item is not available
Starting price:
7 500 HUF
3113094
12267
463
0
18000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik asztali feszület. cca 1920, nikkelezett alpakka, aranyozott korpusszal, kopással, m: 39,5 cm
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
3113590
12268
463
0
1800
Antique
Artworks & Paper
1
Argentor szecessziós kínáló, üvegbetéttel, kopással, üvegen pattanással, d: 14 cm
Starting price:
1 800 HUF
3112647
12269
463
0
5000
Antique
Artworks & Paper
1
Art deco ezüstözött nyolcoldalú hosszúkás kínáló. Kopással, 44,5x20,5 cm
Starting price:
5 000 HUF
3114658
12270
463
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
Lisa Larson (svéd, 1931-2024), Gustavsberg Manufaktúra: Madaras falidísz. Festett porcelán plakett, cca 1965/70, jelzett, sarkán minimális sérüléssel, 23x23 cm
Starting price:
24 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment