https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 213
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
3054866
12186
463
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
cca 19. sz., román ortodox ikonfestő: Szent Irén. Kopással, 17,5x11 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
3053961
12187
463
0
16000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik festett vas virág levelekkel asztali lámpa. Kézzel festett kovácsolt vas levél és virág elemekből felépített lámpa, kopással, jó állapotban, m: 45 cm
The item is not available
Starting price:
16 000 HUF
2800676
12188
463
0
14000
Antique
Artworks & Paper
1
Magyar Művész Műhely (1917-1929): Réz doboz. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
2978707
12189
463
0
20000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik angol ezüst (Ag) 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm Fésű szaruja törött több helyen
Starting price:
20 000 HUF
2985803
12190
463
0
28000
Antique
Artworks & Paper
1
12 személyes, ezüstözött evőkészlet, jelzett, szaru nyéllel néhány darab, dobozában.
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
2927505
12191
463
0
24000
Antique
Artworks & Paper
1
Japán urushi lakkozott fa tálca. Eredeti japán műtárgy, eredeti pecsételt, jelzett papírzsákban, hibátlan, d: 36 cm
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
3116872
12192
463
0
40000
Antique
Artworks & Paper
1
Erszári szőnyeg. Afganisztán vagy környéke, cca 1900-1920, kézzel csomózott, korának megfelelő kopásokkal, alábéleléssel, cca 200x120 cm
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
3116854
12193
463
0
30000
Antique
Artworks & Paper
1
Nagyméretű kelim. Anatólia, Törökország, cca 1970, jó állapotú, cca 220x150 cm
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3120939
12194
463
0
20000
Antique
Artworks & Paper
1
Türkmén teve melldísz. Belső-Ázsia, cca XX. sz. eleje, kis sérülésekkel, összességében jó állapotban, cca 70x36 cm
Starting price:
20 000 HUF
3118501
12195
463
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik török kelim. Rojtvágott, kopással, cca 135x78 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3118746
12196
463
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Fulbék teveszőr szőnyeg. Nigéria vagy környéke, cca 1970, 230x58 cm
Starting price:
8 000 HUF
3120957
12197
463
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
2 darab anatóliai mintás kelim. Gödöllő, cca 1910, javítással, 34x35 cm, 43x32 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment