Antique

Number of items: 213

Gerda Heuckeroth designer, Ceramano Manufaktúra: Urania falidísz. 1962, homorú és domború kristálymázas körökkel díszített lilán festett vulkánmázas kerámia. Jelzett a hátoldalon, hátoldalán kis kopással, minimális pattogzással, 73x24 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
12271.

44 000 HUF
119,24
137,50

Antik kínai lakkfaragott váza, m: 13 cm
12272.

9 000 HUF
24,39
28,13

Antik háromrészes kávé-tea szervírozó szett, két kiöntő és cukortartó, kopással, m: 11,5-24 cm
12273.

6 000 HUF

Antik kávés kiöntő, jelzett. Törökország XIX. sz eleje. Vörösréz 26 cm
12274.

5 000 HUF

3 db Isteni jelenéseket ábrázoló német festett fa tábla 23x38 cm XIX. sz. Kézzel festett
12275.

12 000 HUF

Ötágú gyertyatartó griff madarakkal Öntött réz 35 cm
12276.

7 000 HUF
18,97
21,88

Art deco gyertyatartó Krómozott fém 47 cm
12277.

8 000 HUF

Állólámpa Nagy méretű faragott fa. ca. 1940, Szép állapotban, búrával 170 cm
12278.

9 000 HUF
24,39
28,13

Antik ékszeres szelence, tetején mikromozaik díszítéssel, 7x7x7 cm
12280.

16 000 HUF
43,36
50,00

5 darab antik uradalmi házkulcs, h: 21 cm alatt
12281.

16 000 HUF
43,36
50,00

6 darab antik uradalmi házkulcs, h: 20 cm alatt
12282.

16 000 HUF
43,36
50,00

Nagyméretű rezezett fém dísztál, bibliai jelenetekkel díszítve, jelzett, d: 39,5 cm
12283.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF