https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Photo Number of items: 473
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2820982
14343
461
0
10000
Photo
Artworks & Paper
1
Wonke Rezső 80 db pecséttel jelzett vintage fotóművészeti alkotása 18x13 cm-től. Városi életképek, szoció fotók, orvosok, tájképek.
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2801543
14344
461
0
10000
Photo
Artworks & Paper
1
Balás István (1945- ): Üvegajtó. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2801513
14345
461
0
10000
Photo
Artworks & Paper
1
Balás István (1945- ): Kirakat, modern negyed, művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
2801533
14346
461
0
11000
Photo
Artworks & Paper
1
Balás István (1945- ): Plasztika. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
Starting price:
11 000 HUF
2801549
14347
461
0
10000
Photo
Artworks & Paper
1
Balás István (1945- ): Rajzoló. művészi fotóprint, jelzett, 23×30 cm
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3040881
14348
461
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
Olvasó nő nagy méretű fotó, Miklós Péter jelzett vinate fotója kis beszakaádsokkal 24x30 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3096533
14349
461
0
10000
Photo
Artworks & Paper
1
Ács Irén 31 db vintage fotó részben pecséttel, vagy aláírással jelezve klf méretben 20x30cm-ig
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3089811
14350
461
0
2400
Photo
Artworks & Paper
1
Mozgás és mozdulat művészeti jelenetek, 5 db szolidan erotikus felvétel, jelzés nélküli modern nagyítások, 15x10 cm
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
2833527
14351
461
0
3000
Photo
Artworks & Paper
1
Férfi akt, amatőr művészfotó, jelzés nélkül, 14,5x10 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3093621
14352
461
0
1400
Photo
Artworks & Paper
1
Női akt repró negatívok, 4 tekercsben
Starting price:
1 400 HUF
3075341
14353
461
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1978 10 db erotikus és akt fotó és újévi üdvözlőlap
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3089907
14354
461
0
2000
Photo
Artworks & Paper
1
cca 1929 Pap Gyula (1899-1983) festő- és fotóművész akt felvétele, a néhai Népművelési Intézet képzőművészeti referensének gyűjteményéből 1 db modern nagyítás jelzés nélkül; Pap Gyula növendéke volt a weimari Bauhaus művészeti iskolának, tanított a berlini Moderne Kunstschuléban, együttműködött Moholy-Nagy Lászlóval és Kassák Lajossal, 15x10 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment