Antique

Number of items: 252

Japán netsuke. Jólétet hozó patkány figura. Pácolt faragott puszpángfa, jelzett, hibátlan, m: 5 cm
12638.

8 000 HUF
13

Cs. és kir. udvari szállító, réz, címeres dísz, embléma. d: 11 cm
12639.

6 000 HUF

Amulett szobor. cca XV.-XVIII. sz., Wat Ratchaburana templom, Ajutthaja, ma Thaiföld. Bronz, m: 5 cm
12640.

5 000 HUF
11

Antik Karlsbad bélyegtartó dobozka, berakásokkal, kis kopással, 10x5x4 cm
12641.

6 000 HUF

3 db antik pecsétnyomó, XIX. századi magyar nemesi címerrel. Egyik griff madár formájú 6,5 cm, másik gyöngyház nyelű 5 cm, harmadik fanyelű 9 cm
12642.

60 000 HUF
162,60
187,50

Christofle ezüstözött szalvétagyűrű, d: 4,5 cm
12643.

2 000 HUF

4 darab ezüstözött szalvétagyűrű, d: 5 cm
12644.

4 000 HUF

Tibeti Buddha szentkép, kézzel festett, kissé sérült, 17x11 cm
12645.

8 000 HUF

Gyógyszeres dobozka .Rekeszzománc festésű réz dobozka, tetején gobelinnel 3x3 cm
12646.

3 800 HUF
10,30
11,88

Antik, XIX. sz.-i nyakék. Réz, üveg kövekkel,. zománccal. gyönggyel, Medál kb 7 cm
12647.

2 400 HUF

Mulcuto extra orvosi metszetvevő. Jena Glass, fémen kis lepattanás. eredeti dobozával Doboz 8x3,5 cm
12648.

9 000 HUF
24,39
28,13

Antik amulett, Thaiföld, kegytárgytartóban, d: 4 cm
12649.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF