https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 252

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Art deco kínáló tál, metszett üveg betéttel. Lepattanással. 12x26 cm
1
12541.

Art deco kínáló tál, metszett üveg betéttel. Lepattanással. 12x26 cm

 
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
81,30
EUR
,
93,75
USD
Number of bids:
0
 
Üvegikon. 19. sz. vége, Dél-Erdély, román ortodox ikonfestő, üveglapra festett, kopott, 42x25 cm
1
12542.

Üvegikon. 19. sz. vége, Dél-Erdély, román ortodox ikonfestő, üveglapra festett, kopott, 42x25 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
 
cca 19. sz., román ortodox ikonfestő: Szent Irén. Kopással, 17,5x11 cm
1
12543.

cca 19. sz., román ortodox ikonfestő: Szent Irén. Kopással, 17,5x11 cm

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
Antik festett vas virág levelekkel asztali lámpa. Kézzel festett kovácsolt vas levél és virág elemekből felépített lámpa, kopással, jó állapotban, m: 45 cm
1
12544.

Antik festett vas virág levelekkel asztali lámpa. Kézzel festett kovácsolt vas levél és virág elemekből felépített lámpa, kopással, jó állapotban, m: 45 cm

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
59,62
EUR
,
68,75
USD
Number of bids:
0
 
Szecessziós bronz lámpa. Üveg búrával, új vezetékezéssel szép állapotban m: 47 cm
1
12545.

Szecessziós bronz lámpa. Üveg búrával, új vezetékezéssel szép állapotban m: 47 cm

 
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
70,46
EUR
,
81,25
USD
Number of bids:
0
 
Magyar Művész Műhely (1917-1929): Réz doboz. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm
1
12546.

Magyar Művész Műhely (1917-1929): Réz doboz. Jelzett, hibátlan, d: 9 cm

 
The item is not available
Starting price:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Number of bids:
0
 
Antik angol ezüst (Ag) 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm Fésű szaruja törött több helyen
1
12547.

Antik angol ezüst (Ag) 4 darabos piperekészlet, tükör, fésű, kefék, Made in England jelzéssel, díszdobozban, h: 15-24 cm Fésű szaruja törött több helyen

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 
12 személyes, ezüstözött evőkészlet, jelzett, szaru nyéllel néhány darab, dobozában.
1
12548.

12 személyes, ezüstözött evőkészlet, jelzett, szaru nyéllel néhány darab, dobozában.

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 
Irán, 20. sz. eleje, Dísztál, ónozott vörösréz, pereménél áttört mintával, öblében elbeszélő szimbolikus jelenettel, kopással, d: 42,5 cm
1
12549.

Irán, 20. sz. eleje, Dísztál, ónozott vörösréz, pereménél áttört mintával, öblében elbeszélő szimbolikus jelenettel, kopással, d: 42,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
28 000 HUF
75,88
EUR
,
87,50
USD
Number of bids:
0
 
Japán urushi lakkozott fa tálca. Eredeti japán műtárgy, eredeti pecsételt, jelzett papírzsákban, hibátlan, d: 36 cm
1
12550.

Japán urushi lakkozott fa tálca. Eredeti japán műtárgy, eredeti pecsételt, jelzett papírzsákban, hibátlan, d: 36 cm

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Number of bids:
0
 
Burmai thangka, kézzel festett, üvegezett keretben, 64x48cm
1
12551.

Burmai thangka, kézzel festett, üvegezett keretben, 64x48cm

 
Sold
Starting price:
6 500 HUF
17,62
EUR
,
20,31
USD
Number of bids:
1
 
Banklámpa, asztali lámpa, üveg búrával, modern, nincs kipróbálva, m: 36 cm
1
12552.

Banklámpa, asztali lámpa, üveg búrával, modern, nincs kipróbálva, m: 36 cm

 
The item is not available
Starting price:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment