https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Antique Number of items: 252
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2844318
12432
461
0
15000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik kosárka. Antik asztali alumínium kosárka, korai art-deco, század eleji, amikor készült, az alumínium tárgyak drágábbak voltak a színezüstnél az alumínium előállítási nehézségei miatt.Csiszolt eredeti üvegbetéttel,nagyon jól megőrzött állapotban,oxidáció mentes, fülén jelzett:"Prima Aluminium Excelsior".4db sárga korai plasztik golyó lábakon. Szép állapotban. 20x19.5cm
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
2844780
12433
461
0
60000
Antique
Artworks & Paper
1
Nagyméretű csillár. Elegáns bronz csillár, 6 tölcsér alakú égővel,középső tányér plasztikus nagyméretű gyümölcs füzérrel díszitve, már modern kábelezéssel, szép régi patinával. Működik, korának megfelelő szép állapotban.. d: 50cm
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
2714085
12434
461
0
22000
Antique
Artworks & Paper
1
Retro fém szódás palackból átalakított lámpa, kopott. m:42 cm
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
3053674
12435
461
0
48000
Antique
Artworks & Paper
1
Gyűjtemény a Királyi Koronaékszerek sorozat 21 db klf stilizált 24K-os aranyozással is bevont miniatűr leghíresebb koronák, eredeti ékszer dísztokokban illetve leíró kis könyvvel, hibátlan állapotban
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
2862429
12436
461
0
8000
Antique
Artworks & Paper
1
Antik afrikai marimba, fa, részben működik, 57x34 cm
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
3028241
12437
461
0
10000
Antique
Artworks & Paper
1
Német asztali lámpa, fa, bronz, üveg. Állítható magasságú, kis kopással, m: 57 cm
Starting price:
10 000 HUF
3047614
12438
461
0
55000
Antique
Artworks & Paper
1
Pakisztáni bokhara kézi szövésű szőnyeg. XX. sz. eleje Régi javítással. 130x180 cm
The item is not available
Starting price:
55 000 HUF
3055320
12439
461
0
26000
Antique
Artworks & Paper
1
Japán lakkozott pipere szett, fiókos, többrekeszes, tükrös dobozban, hiánnyal, sérült zárral, 39x27x11 cm
The item is not available
Starting price:
26 000 HUF
3055837
12440
461
0
22000
Antique
Artworks & Paper
1
Szecessziós ón ékszeres doboz. Négy lábon álló téglatest alak, klasszikus szecessziós virágmintákkal díszítve. Kopással, 13x9,5x10 cm
Starting price:
22 000 HUF
3069849
12441
461
0
2000
Antique
Artworks & Paper
1
Ovális rekeszzománc kép, fa keretbe applikálva, 4,5x3 cm, kerettel 10x8 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3090116
12442
461
0
12000
Antique
Artworks & Paper
1
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Absztrakt város. Tűzzománc, rézlemez. 13,5x16,5 cm
The item is not available
Starting price:
12 000 HUF
3050108
12443
461
0
2000
Antique
Artworks & Paper
1
JG Jean Goardére ón fedeles kupa. Jelzett 19 cm
Starting price:
2 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment