https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Antique

Number of items: 252

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Szecessziós dombornyomott kép, préselt vörösréz, kopott, OBS lapra applikálva, a lapról lejár. Jelzés nélkül. 16,5x16,5cm
1
12625.

Szecessziós dombornyomott kép, préselt vörösréz, kopott, OBS lapra applikálva, a lapról lejár. Jelzés nélkül. 16,5x16,5cm

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
 
Anna Margit jelzéssel: Színes táj. Tűzzománc, fémlemez. 15x20 cm.
1
12626.

Anna Margit jelzéssel: Színes táj. Tűzzománc, fémlemez. 15x20 cm.

 
Sold
Starting price:
12 000 HUF
32,52
EUR
,
37,50
USD
Number of bids:
2
 
Régi selyem legyező, virágmintával, gróf Hugonnai Vilma orvosnő hagyatékából, h: 30 cm
1
12627.

Régi selyem legyező, virágmintával, gróf Hugonnai Vilma orvosnő hagyatékából, h: 30 cm

 
The item is not available
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
 
Ikon. XIX. sz. Szent Mihály ábrázolással. Kézzel festett, 12x16 cm
1
12628.

Ikon. XIX. sz. Szent Mihály ábrázolással. Kézzel festett, 12x16 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
 
Antik réz oroszlánfejes késélező. Jelzett élező. 22 cm
1
12629.

Antik réz oroszlánfejes késélező. Jelzett élező. 22 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
19
 
1900 Váczbottyán (Vácbottyán / Őrbottyán) község Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye pecsétnyomója d:3,5 cm, m. 12 cm
1
12630.

1900 Váczbottyán (Vácbottyán / Őrbottyán) község Pest-Pilis-Solt-Kiskun vármegye pecsétnyomója d:3,5 cm, m. 12 cm

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
4
 
Manipulus. cca 19. sz. közepe, magyar, textil, applikált aranyszínű fémfonal, hiánnyal, sérüléssel, h: 200 cm
1
12631.

Manipulus. cca 19. sz. közepe, magyar, textil, applikált aranyszínű fémfonal, hiánnyal, sérüléssel, h: 200 cm

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Number of bids:
0
 
cca 1900 Nándorhegy Erdély, vasúti bélyegző fém 4 cm, m. 11 cm / Transylvania, Otelu Rosu railway station stamp maker
1
12632.

cca 1900 Nándorhegy Erdély, vasúti bélyegző fém 4 cm, m. 11 cm / Transylvania, Otelu Rosu railway station stamp maker

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
16
 
cca 1970 Lengyel sasos iparművész fém borítású notesz /  Polish eagle craftsman metal-covered notebook 11x16 cm
1
12633.

cca 1970 Lengyel sasos iparművész fém borítású notesz / Polish eagle craftsman metal-covered notebook 11x16 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Number of bids:
0
 
Amulett (Khmer-Buddha), cca XV-XVII. sz., Ajuthajá Királyság, ma Thaiföld, Ajutthaja város, fém, XX. századi kegytárgytartóba foglalva, 6x3,5 cm
1
12634.

Amulett (Khmer-Buddha), cca XV-XVII. sz., Ajuthajá Királyság, ma Thaiföld, Ajutthaja város, fém, XX. századi kegytárgytartóba foglalva, 6x3,5 cm

 
Sold
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
1
 
Cca. 1930 The Balkan Sobraine, Smoking Mixture, England, London dohány tartó fém doboz, kopásokkal, d: 10,5 cm
1
12635.

Cca. 1930 The Balkan Sobraine, Smoking Mixture, England, London dohány tartó fém doboz, kopásokkal, d: 10,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
 
Régi ékszeres dobozka, fém, kopott, kis horpadásokkal, 8x4,5x4,5cm
1
12636.

Régi ékszeres dobozka, fém, kopott, kis horpadásokkal, 8x4,5x4,5cm

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment