Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 159
2853027
31543
459
500
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
Bognár György (1944-) 1986. "Labdarúgó Világbajnokság Mexikó" kétoldalas Cu-Ni emlékérem kapszulában (32mm) T:PP 2853020
31544
459
500
Numismatics
3016079
31545
459
Numismatics
Dabóczi Mihály (1905-1980) 1938. "Kabos Endre a kardvívás Olimpiai Bajnoka 1936" bronz emlékérem (49mm) és "Párbajtőr csapat bajnokság 1938. március 15." bronz lemezplakett "Ludvig" gyártói jelzéssel (50x18mm) márvány posztamensre rögzítve (99x149x20mm) T:XF patina
8 000 HUF
3042730
31546
459
Numismatics
Damkó József (1872-1955) / Exner Károly (1850-1919) DN "Magyar Országos Torna Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (2xklf) (30mm, 45mm) T:XF felületi karcok, patina
2 000 HUF
2957405
31547
459
3200
Numismatics
Exner Károly (1850-1919) 1901. "Magyar Tanulók Országos Tornaversenye - 1901 / Küzdj és Bízva Bízzál" ezüstözött bronz díjérem mellszalag nélkül (34mm) T:XF patina
3 200 HUF
2941109
31548
459
Numismatics
1 000 HUF
3018868
31549
459
Numismatics
5 000 HUF
3072390
31550
459
Numismatics
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "M.U.SZ. (Magyar Úszó Szövetség)" bronz emlékérem, hátoldalán "LUDVIG" gyártói jelzéssel (41mm) T:AU
3 000 HUF
3072165
31551
459
Numismatics
Göröntsér Greff Lajos (1888-1976) 1907. "Magyar Úszó Szövetség" egyoldalas bronz emlékérem eredeti, kopott dísztokban (41mm) T:AU patina
3 000 HUF
2890867
31552
459
Numismatics
Kallós Ede (1866-1950) ~1946. "Mindig harcra kész a magyar / Magyar Kézilabdázó Egyesületek Szövetsége - 1945-46. II. o. női I." bronz díjérem füllel, szalag nélkül (30mm). A terembajnokság végeredménye nem ismert, az élen a Csepeli MTK állt. T:XF 3018883
31553
459
Numismatics
3 000 HUF
3022050
31554
459
Numismatics
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house