Military

Number of items: 111

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag és függesztőkarika nélkül T:VF ph. Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon and ring C:VF edge error NMK 427.
33223.

1 800 HUF

1938. "Felvidéki Emlékérem" bronz kitüntetés mellszalag nélkül T:VF ph.  Hungary 1938. "Upper Hungary Medal" bronze decoration without ribbon C:VF edge error  NMK 427.
33224.

1 800 HUF

1939. "Magyar Bronz Vitézségi Érem" bronz kitüntetés, fémjel nélkül, modern mellszalaggal T:AU,XF / Hungary 1939. "Bronze Medal for Bravery" bronze decoration with modern ribbon C:AU,XF NMK 439.
33225.

34 000 HUF
92,14
106,25

33226.

190 000 HUF
514,91
593,75

33227.

60 000 HUF
162,60
187,50

33228.

3 800 HUF
10,30
11,88

33229.

4 000 HUF

33230.

3 600 HUF
9,76
11,25

33231.

3 000 HUF

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés eredeti, viseltes, elszineződött mellszalagon T:XF ph.  Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on original, worn discolored ribbon C:XF edge error NMK 442.
33232.

24 000 HUF
65,04
75,00

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt" ezüstözött bronz kitüntetés mellszalagon T:AU helyenként kopott ezüstözés Hungary 1940. "National Defense Cross" silver plated bronze decoration on ribbon C:AU sligthly worn silver plating NMK 442.
33233.

22 000 HUF
59,62
68,75

33234.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF