Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 404

31451.

8 000 HUF

1993. "MABÉOSZ / Bélyegkiállítás Budapest - Magyarország Lengyelország 1993" kétoldalas Cu emlékérem (42,5mm) + 1996. "HUNGARIA 1100 Budapest '96 - Nemzetközi Bélyegkiállítás" hátoldalán a rakamazi hajfonatkorongot mintázó emlékérem, névre szóló gravírozással (42,5mm) + 1999. "MABÉOSZ / 72. Bélyegnapi Kiállítás" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
31452.

2 000 HUF

1995. "Sándornak a hetvenesnek - Péter, a hatvanas" egyoldalas fém emlékérem (77mm) T:XF
31453.

1 400 HUF

1997. " Danubius Hotels Rt. - 25 év sikeréért / Danubius Hotels Rt. 1972-1997" aranyozott fém emlékérem "MNB" dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina
31454.

1 400 HUF

31455.

3 000 HUF

2000. "Millenium emlékére - Szent István és Boldog Gizella szobra - Szeged" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)
31456.

2 600 HUF
7,05

31457.

4 800 HUF
13,01
15,00

31458.

7 000 HUF
18,97
21,88

2000. "Magyar Nagyfejedelemség - Államalapítás évfordulójára / Magyar államiság kezdete - Szeri Gyűlés" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU,XF
31459.

1 000 HUF

2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,24g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, kis fo.
31460.

8 000 HUF

2002. "Kossuth Lajos 1802-1894 - A magyar történelem nagy alakjai / Leborulok e nemzet nagysága előtt" peremen jelzett Ag emlékérem (31,35g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
31461.

10 000 HUF

2002-2006. "Az Árvíz- és Belvízvédekezésért - Vízügy" fém emlékérem bársony borítású, de elázott dísztokban, adományozói okirattal, Dr. Kóródi Mária és Dr. Persányi Miklós aláírásával (2xklf, 29mm) T:UNC
31462.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF