Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 404
2937880
31451
459
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
8 000 HUF
3071422
31452
459
Numismatics
1993. "MABÉOSZ / Bélyegkiállítás Budapest - Magyarország Lengyelország 1993" kétoldalas Cu emlékérem (42,5mm) + 1996. "HUNGARIA 1100 Budapest '96 - Nemzetközi Bélyegkiállítás" hátoldalán a rakamazi hajfonatkorongot mintázó emlékérem, névre szóló gravírozással (42,5mm) + 1999. "MABÉOSZ / 72. Bélyegnapi Kiállítás" kétoldalas ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:AU (eredetileg PP)
2 000 HUF
3073770
31453
459
Numismatics
1995. "Sándornak a hetvenesnek - Péter, a hatvanas" egyoldalas fém emlékérem (77mm) T:XF
1 400 HUF
2988673
31454
459
Numismatics
1997. " Danubius Hotels Rt. - 25 év sikeréért / Danubius Hotels Rt. 1972-1997" aranyozott fém emlékérem "MNB" dísztokban (42,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina
1 400 HUF
3073869
31455
459
Numismatics
3 000 HUF
3077051
31456
459
Numismatics
2000. "Millenium emlékére - Szent István és Boldog Gizella szobra - Szeged" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:AU (PP)
2 600 HUF
3037739
31457
459
4800
Numismatics
4 800 HUF
2838419
31458
459
Numismatics
7 000 HUF
2963230
31459
459
Numismatics
2000. "Magyar Nagyfejedelemség - Államalapítás évfordulójára / Magyar államiság kezdete - Szeri Gyűlés" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU,XF
1 000 HUF
2956320
31460
459
Numismatics
2001. "MKB - Híd az értékekhez / Az első magyar hídpénz 1849" kétoldalas jelzett Ag emlékérem dísztokban (31,24g/0.999/42,5mm) T:PP ujjlenyomat, kis fo.
8 000 HUF
3077920
31461
459
Numismatics
2002. "Kossuth Lajos 1802-1894 - A magyar történelem nagy alakjai / Leborulok e nemzet nagysága előtt" peremen jelzett Ag emlékérem (31,35g/0.925/42,5mm) T:PP ujjlenyomat
10 000 HUF
3053779
31462
459
Numismatics
2002-2006. "Az Árvíz- és Belvízvédekezésért - Vízügy" fém emlékérem bársony borítású, de elázott dísztokban, adományozói okirattal, Dr. Kóródi Mária és Dr. Persányi Miklós aláírásával (2xklf, 29mm) T:UNC
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house