Number of items: 658

Drasche hal. Jelzett, hibátlan, kézzel festett, m: 9 cm
11986.

2 000 HUF

Fekete, virágos porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 23 cm
11987.

2 800 HUF

Porcelán madár figura. Jelzéssel, kopással, m: 10 cm
11988.

1 400 HUF

Unterweissbach váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11989.

1 800 HUF

Drasche sirály. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11990.

1 600 HUF

cca 1900 Antik fedeles kiöntő, részben kézzel festett virágmintával, sérülésekkel, m: 17,5 cm
11991.

2 000 HUF

cca 1860 Máz alatti kobaltkék festéssel tányér, jelzés nélkül, kopással, d: 23,5 cm
11992.

2 600 HUF
7,05

11993.

2 600 HUF
7,05

cca 1860-1880, BROWN-WESTHEAD, MOORE & CO angol tál, kis kopással, jelzett, d: 19,5 cm
11994.

1 800 HUF

Drasche lúdtolvaj. Jelzett, sérült, hiányos, m: 18 cm
11995.

1 400 HUF

Porcelán galambpár. Kopott, m: 13 cm.
11996.

2 000 HUF

Porcelán kutya. Jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11997.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF