Number of items: 658
3037220
12046
455
3200
2 db Bohemia cseh vintage gyermek bögre német felirattal. Matricás, jelzett, kopásokkal 8 cm
3 200 HUF
3037213
12047
455
Schumann Bavaria teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
3 000 HUF
3037374
12048
455
Bareuther váza. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
3 000 HUF
3037370
12049
455
Lengyel porcelán hal dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x15 cm
2 400 HUF
3037367
12050
455
5 db kis porcelán állatka jelzés nélkül 6 cm-ig
2 000 HUF
3037360
12051
455
Fehér porcelán malac. Jelzés nélkül, hibátlan 12 cm
2 000 HUF
2927549
12052
455
2 000 HUF
2927551
12053
455
2 db porcelán figura: Aquincum kutya + Drasche sirály Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6, 16 cm
2 000 HUF
2066376
12054
455
Iparművészeti Vállalatos jelzett porcelán asztali lámpa 25 cm dugalj nélkül + nem hozzávaló lámpabúra
1 000 HUF
2505467
12055
455
Aquincumi csibe pár, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 8 cm
1 400 HUF
2936886
12056
455
3 db porcelán kínáló. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 9-15 cm
2 400 HUF
3035355
12057
455
Kaiser biszkvit porcelán váza, körben domború paradicsommadaras mintával, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m