Number of items: 658

2 db Bohemia cseh vintage gyermek bögre német felirattal. Matricás, jelzett, kopásokkal 8 cm
12046.

3 200 HUF
8,67
10,00

Schumann Bavaria teás csésze aljjal. Kézzel festett, jelzett, hibátlan
12047.

3 000 HUF

Bareuther váza. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
12048.

3 000 HUF

Lengyel porcelán hal dísz. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x15 cm
12049.

2 400 HUF

5 db kis porcelán állatka jelzés nélkül 6 cm-ig
12050.

2 000 HUF

Fehér porcelán malac. Jelzés nélkül, hibátlan 12 cm
12051.

2 000 HUF

12052.

2 000 HUF

2 db porcelán figura: Aquincum kutya + Drasche sirály Kézzel festett, jelzett, hibátlan 6, 16 cm
12053.

2 000 HUF

Iparművészeti Vállalatos jelzett porcelán asztali lámpa 25 cm dugalj nélkül + nem hozzávaló lámpabúra
12054.

1 000 HUF

Aquincumi csibe pár, kézzel festett, jelzett, kopott, m: 8 cm
12055.

1 400 HUF

3 db porcelán kínáló. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 9-15 cm
12056.

2 400 HUF

Kaiser biszkvit porcelán váza, körben domború paradicsommadaras mintával, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
12057.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF