Art-ceramics
Number of items: 250
2466776
11430
455
Art-ceramics
Zománcozott kerámia váza, sérülésekkel, m: 18 cm
1 400 HUF
2524390
11431
455
Art-ceramics
Mázas kerámia szakés készlet, poharakkal (6×), csészealjjal (6×) + 6 db kupicával, jelzés nélkül, sérülésekkel
2 000 HUF
2467239
11432
455
Art-ceramics
Csurgatott mázas kerámia kupa. SDX kupa. Hibátlan. 24 cm
1 400 HUF
2466783
11433
455
Art-ceramics
Mázas kerámia kanna, 2 db + cukortartó, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9-20 cm
2 400 HUF
2466772
11434
455
Art-ceramics
Nyeles kerámia edényke, mázrepedésekkel, jelzett, d: 10 cm
1 000 HUF
2818171
11435
455
Art-ceramics
1 600 HUF
2988538
11436
455
Art-ceramics
Modra keramik: dísztál. Áttört anyagú virágmintás mázas kerámia dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 26,5 cm
2 000 HUF
3020653
11437
455
Art-ceramics
jelzés nélkül: kerámia dísz. Kézzel festett, hibátlan 15 cm
2 000 HUF
3019953
11438
455
Art-ceramics
Népies, fonott fogójú mázas kerámia váza. Minimális lepattanással 25 cm
2 400 HUF
3019913
11439
455
Art-ceramics
2 db bodrogkeresztúri kerámia tálka. Kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan d: 17 cm
2 400 HUF
3019895
11440
455
Art-ceramics
Ikebana váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan d: 17 cm
2 400 HUF
3019900
11441
455
Art-ceramics
Jelzés nélkül: Zöld, sárga váza. Mázas kerámia, hibátlan 20 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m