Art-ceramics
Number of items: 250
2790422
11442
455
Art-ceramics
Tófej retró váza, mázas kerámia, alján etikettel jelzett, belül mázrepedésekkel, m: 11 cm
2 400 HUF
3015167
11443
455
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza, jelzés nélkül m: 17 cm
2 800 HUF
3015162
11444
455
Art-ceramics
Retro mázas kerámia váza / kaspó hibátlan d: 14, m: 12 cm
3 600 HUF
3015157
11445
455
Art-ceramics
Nagy méretű zöld mintás kaspó jelzés nélkül, hibátlan d: 23 cm, m: 19 cm
3 600 HUF
2982343
11446
455
Art-ceramics
FA jelzéssel: tigris mázas tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12x21 cm
2 400 HUF
3002428
11447
455
Art-ceramics
Napraforgó mintás kerámia falidísz. Jelzés nélkül, kis kopással, 23x23 cm
1 200 HUF
3002417
11448
455
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri madarak, jelzéssel, kis kopással, m: 12,5 cm
1 200 HUF
3002365
11449
455
Art-ceramics
2 db iparművészeti kerámia hamuzó, kis kopással, d: 21 cm alatt
1 600 HUF
3002354
11450
455
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri madár figura, jelzéssel, kis kopással, m: 20 cm
1 200 HUF
2941987
11451
455
Art-ceramics
Retró sárga-barna kerámia tálka / hamutartó, alján jelzett, peremén kis lepattanásokkal, d: 14 cm
1 200 HUF
2861625
11452
455
Art-ceramics
Nagyméretű gyümölcsös kínálótál. Mázas kerámia, jelzett: Palme, kis mázrepedésekkel, d: 33 cm
1 600 HUF
2936818
11453
455
Art-ceramics
Türkizes kerámia ládika, ékszertartó. Mázas kerámia, jelzés nélkül, kis mázhibával 14x17 cm
2 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m