Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 148

Ismeretlen szobrász: Zrínyi Miklós büszt. Égetett kerámia, kis kopással, m: 20 cm
12940.

4 000 HUF

Ismeretlen szobrász: vadászkutya. Patinázott bronz, márvány talapzaton, kopással,17x12 cm
12941.

12 000 HUF

Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
12942.

12 000 HUF

Ismeretlen szobrász: Dávid büszt. Gipsz, jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 32 cm
12943.

8 000 HUF

Radnai Béla (1873-1923): Putifárné. Kerámia. Jelzett, Korának megfelelő állapotban. m: 29 cm
12944.

44 000 HUF
119,24
137,50

Lány virággal. Ón szobor, márvány talpazaton, csavar hiányzik. 12 cm
12945.

3 800 HUF
10,30
11,88

4 bölcs majom. Faragott ébenfa. Hibátlan, 17x18 cm
12946.

4 000 HUF

Vágó Gábor (1894-1968): Férfi büszt gipsz szoborterv, 1940. Jelzett, kopottsággal, m: 43 cm
12947.

14 000 HUF
37,94
43,75

Maugsch Gyula (1882 - 1946): Tál kutyával. Bronz, jelzett, kopással, 13,5x10,5 cm
12948.

16 000 HUF
43,36
50,00

Mezei Izabella: Lovas. Faragott fa, bőr, jelzett, kopással, m: 36 cm
12949.

8 000 HUF

12 db kínai jáde csirke figura, eredeti dobozában, egyenként m: 4 cm
12951.

1 000 HUF

12952.

1 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF