Flea Market
Number of items: 588
3032155
13323
455
Flea Market
Antik fa ládika, sérüléssel, zárhibával, kulccsal, 25x16x9 cm
2 400 HUF
3031651
13324
455
Flea Market
Egyiptomi kézzel készült dísztál pár, címkével jelzett, kopással, d: 22 cm
1 000 HUF
3031649
13325
455
Flea Market
Népi mintákkal díszített zsűrizett bronz iparművész dísztál, címkével jelezve, kopással, d: 20,5 cm
1 000 HUF
3031653
13326
455
Flea Market
Egyiptomi kézzel készült dísztál, bronz, réz, fém, címkével jelzett, kopással, d: 30 cm
1 000 HUF
3031652
13327
455
Flea Market
Egyiptomi kézzel készült dísztál, bronz, réz, fém, címkével jelzett, kopással, d: 29 cm
1 000 HUF
3031654
13328
455
Flea Market
1 000 HUF
3033785
13329
455
Flea Market
5 darab érdekes legyező, sérülésekkel
2 000 HUF
3033781
13330
455
Flea Market
Csontberakásos doboz, kis kopással, 10x10x6 cm
2 600 HUF
3032589
13331
455
Flea Market
L.&C. Hardtmuth Koh-I-Noor, régi csehszlovák ceruza készlet díszdobozban, hiányos.
2 400 HUF
3032592
13332
455
Flea Market
Írószer tétel, tollak, hegyek, stb. dobozban
2 400 HUF
3032788
13333
455
Flea Market
Afrikai elefántos faragott fa hamutartó csont agyarokkal, némelyik hiányzik, törött. .
3 000 HUF
3032505
13334
455
Flea Market
Tigris. Jelzett, hibátlan, h: 38 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m