Military Number of items: 161
2874990
15385
453
Military
cca 1930-1938 M. Kir. 7 honvéd vonatosztály parancsnokának 4 db levele Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátorhoz, egyik fejléces papíron és borítékban
1 000 HUF
2984460
15386
453
Military
1932 Ludovika, lóugratás, Schäffer udvari fényképész jelzett fotólapja, kissé sérült, 8,5x13,5 cm
1 800 HUF
2984468
15387
453
Military
1928 ősze, katonanövendékek a piliscsabai táborban ebéd után, hátoldalán feliratozott, jelzés nélküli fotólap, 8,5x13,5 cm
1 800 HUF
2984778
15388
453
2200
Military
1940.nov. 13., M. kir. I. Ferencz József-Jászkun I. honvéd huszárezred parancsnokságának Legfelsőbb hadúri bizalmas tisztiparancs kiadása, másolat Vásony Béla (1910-1988) huszár főhadnagy, későbbi százados részére, kissé foltos, hajtásnyomokkal, lapszéli apró szakadással, 34x21 cm
2 200 HUF
2971616
15389
453
Military
Katonai aknajelölő, eredeti táskájában, jó állapotban, cca 40x40 cm
8 000 HUF
2969542
15390
453
Military
Régi katonai rohamsisak, cca 27x25 cm
1 800 HUF
3015338
15391
453
Military
cca 1914 Brassó (Erdély), hadba induló székely katonai alakulat csoportképe, kartonra kasírozott fotó Adler brassói fényképész műterméből, a karton kissé foltos, kissé sérült üvegezett fakeretben, 17,5x12,5 cm, keret: 33x27,5 cm
1 000 HUF
3016012
15392
453
Military
1941 II. világháborús brit civil sisak, jelzett, viseltes állapotban / 1941 WW2 British civilian helmet, worn condition
3 000 HUF
3016006
15393
453
Military
Szovjet katonai rohamsisak, oldalán ráfestett SS szimbólummal, korának megfelelő állapotban
2 400 HUF
3016017
15394
453
Military
Szovjet katonai sisak, rajta amerikai felségjelzés, kopásokkal
2 400 HUF
3016393
15395
453
Military
I. világháborús fali dísztányér: osztrák-magyar katonák teljes felszerelésben, puskával, a háttérben Krisztus a kereszten. Mázas kerámia, jelzés nélkül, korának megfelelő kopásokkal, kisebb sérülésekkel, d: 23 cm
5 000 HUF
3016402
15396
453
Military
I. világháborús fali dísztányér: "Éljen a hadsereg", katona kakas csibékkel. Mázas kerámia, jelzés nélkül, korának megfelelő kopásokkal, apró lepattanással, d: 23 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house