Number of items: 315

11169.

32 000 HUF
86,72
100,00

Herendi HBC (Bouquet de cornelia) mintás teás készlet, hiányos, tejkiöntő és egy csésze alátéttel hiányzik. Kézzel festett, plasztikus rózsa fogókkal, jelzéssel, kis kopással, illetve rózsákon sérüléssel. + Herendi PP (Paon de Perking) váza, széttört, összeragasztott állapotban, m: 33 cm
11170.

40 000 HUF
108,40
125,00

11171.

30 000 HUF
81,30
93,75

11172.

30 000 HUF
81,30
93,75

cca 1916-1918 IV. Károly király képmásával díszített porcelán váza, jelzés nélkül, kopással, repedéssel, m: 11 cm
11173.

9 000 HUF
24,39
28,13

Royal Dux kékvirágos serlegváza, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 28 cm
11174.

12 000 HUF

Royal Dux art deco elefánt, fehérmázas, jelzett, hibátlan, h: 23 cm, m: 16 cm
11175.

24 000 HUF
65,04
75,00

Kínai padlóváza madaras dekorral. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 60 cm
11176.

20 000 HUF
54,20
62,50

Angol fajansz étkészlet, jelzett, mázrepedésekkel.
11177.

46 000 HUF
124,66
143,75

11178.

40 000 HUF
108,40
125,00

11179.

60 000 HUF
162,60
187,50

11180.

100 000 HUF
271,00
312,50

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF