Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 106

11924.

22 000 HUF
59,62
68,75

11925.

15 000 HUF
40,65
46,88

Jelzés nélkül: Kis hableány. Ón, kis kopásokkal, m: 11,5 cm
11926.

9 000 HUF
24,39
28,13

11927.

2 600 HUF
7,05

Madár család faragott keményfa szobor 27 cm
11928.

3 400 HUF
9,21
10,63

11929.

8 000 HUF

Hunyadi László (1933): Tamási Áron. Kerámia, kopással. 23x26 cm
11930.

6 000 HUF

Lüszipposz (Lysippos) ókori görög szobrász Borghese-gladiátor szobrának másolata. Bronz hatású műgyanta. Alján sorozatszámmal jelzett, hibátlan, m: 26,5 cm
11931.

5 000 HUF

11932.

28 000 HUF
75,88
87,50

IH jelzéssel: Kós Károly emléktábla, erdélyi, háromszéki templomtoronnyal. Festett gipsz, jelzett, kopásokkal 42x38 cm
11933.

15 000 HUF
40,65
46,88

The Tudor mint seamstress Steven Platt női szabó jelenet. Ón szobor / asztali dísz. Jelzett, hozzá fa talapzat 18x11 cm
11934.

3 000 HUF
9

12 db kínai jáde béka figura, eredeti dobozában egyenként m:3,5 cm
11935.

1 000 HUF
30

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF