Glass-objects
Number of items: 274
2911806
11765
444
Glass-objects
Extrém gazdagon csiszolt mustárszínű kristály üvegváza, aranyozott díszítéssel, jelzés nélkül, kis kopással, m: 13 cm
2 000 HUF
2911822
11766
444
Glass-objects
Csiszolt bordó üveg kehely váza, jelzés nélkül, pattanással, m: 11,5 cm
1 400 HUF
2911793
11767
444
Glass-objects
Gazdagon csiszolt bordó üvegkehely váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 14 cm
1 400 HUF
2911791
11768
444
Glass-objects
Gazdagon csiszolt kék üvegkehely váza, jelzés nélkül, minimális kopottsággal, m: 14 cm
1 400 HUF
2911769
11769
444
Glass-objects
Virágmintával festett csiszolt bordó üvegváza, jelzés nélkül, minimális kopással, m: 16 cm
2 600 HUF
2911800
11770
444
Glass-objects
Kéken színezett kristályüveg kehely váza, jelzés nélkül, minimális kopásokkal, m: 12,5 cm
1 400 HUF
2896214
11771
444
Glass-objects
Üveg bólés készlet 8 pohárral (két különböző fajta), festett, sérülésekkel, m: 29 cm
1 400 HUF
2899199
11772
444
Glass-objects
Antik ecettartó edény, dugóval, kis kopással, m: 17,5 cm
2 000 HUF
2908134
11773
444
Glass-objects
Ólomkristály váza, gazdagon csiszolt mintával, címkével jelezve, hibátlan, m: 19,5 cm
2 000 HUF
2932797
11774
444
Glass-objects
2 db csiszolt üveg lekvárszervírozó, ezüstözött kanállal, fedővel, sérülésmentes állapotban, m: 10 cm
2 000 HUF
2931405
11775
444
Glass-objects
Uránzöld színű üvegváza, formába öntött, anyagában színezett, m: 15 cm
2 400 HUF
2911667
11776
444
Glass-objects
Retro királykék üvegváza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 20 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m