Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 258

31688.

3 000 HUF

DN "Halászbástya" egyoldalas bronz plakett (54mm) T:1
31689.

1 000 HUF

DN "Birkózók" egyoldalas Zn érem (60mm) + 1952. "Rövidtávfutó" ezüstözött díjérem sérült tokban (36mm) T:2
31690.

1 600 HUF

DN "ÉGISZ Motor Touring Club" Cu gomblyukjelvény (30mm) T:2
31691.

2 000 HUF

DN "R26" kerékpár vázra szerelhető festett Al jelvény (36x51mm) T:2,2- kopott festés ND "R26" painted Al badge that can be mounted on a bicycle frame (36x51mm) C:XF,VF worn painting
31692.

2 000 HUF

DN "The Best Wilson Cycle" kerékpár vázra szerelhető festett fém jelvény (34x82mm) T:2 ND "The Best Wilson Cycle" painted metal badge that can be mounted on a bicycle frame (34x82mm) C:XF
31693.

2 000 HUF

DN "The Best" kerékpár vázra szerelhető bronz jelvény (35x57mm) T:2,2- ND "The Best" bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (35x57mm) C:XF,VF
31694.

2 000 HUF

DN "Ferencvárosi Torna Club - Bpest IX. ker. 1899" (4db/2xklf) műgyantás, aranyozott bronz és bronz emlékérmek (50mm) T:AU
31695.

4 000 HUF

DN "Robusta" kerékpár vázra szerelhető bronz jelvény (37x73mm) T:2,2- ND "Robusta- St.Étienne" bronze badge that can be mounted on a bicycle frame (37x73mm) C:XF,VF
31696.

2 000 HUF

Amerikai Egyesült Államok 1996. "Atlanta 1996. Magasugrás / Amerikai Olimpiai Csapat" Al emlékérem (38mm) T:AU kis karc USA 1996. "Atlanta 1996. Diving / U.S. Olympic Team" Al commemorative medallion (38mm) C:AU small scratch
31697.

800 HUF

Ausztria 1946. "Bécsi Rendőr Sportegyesület" ezüstözött bronz plakett (77x59mm) fekete márványtalapzaton T:XF,VF kopott ezüstözés Austria 1946. "Polizei Sport-Verein Wien dem Budapester Eisenbahn-Stemmer gewidmet 20.I.1946." silvered bronze plaque (77x59mm) on black marbl sheet C:XF,VF worn silvering
31698.

2 000 HUF

31699.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF