Watches

Number of items: 120

Antikolt asztali óra, fa, quartz szerkezettel, nincs kipróbálva, m: 37,5 cm
12302.

6 000 HUF

Iskolai falióra csengő, kopott, részben működik, m: 42 cm
12303.

20 000 HUF
54,20
62,50

12304.

16 000 HUF
43,36
50,00

Retró mechanikus vekker, a számlapon a Miss America 1988 szépségverseny résztvevőivel, jelzett: Leadworks Inc., 1988. Jó állapotban, működik, 15x12x6,5 cm / Vintage alarm clock, with the participants of the Miss America 1988 pageant, in working, good condition
12305.

1 000 HUF
9

Haller mechanikus asztali óra, nem működik, kopásokkal, m: 7,5 cm
12306.

11 000 HUF
29,81
34,38

LIP vastagon aranyozott női karóra, leírással, dobozában, működik, 15x15 mm
12307.

15 000 HUF
40,65
46,88

Corsar vekkeróra, működik, szép állapotban, m: 17 cm
12308.

2 600 HUF
7,05

Antik asztali óra, fém házzal, elkezd járni, 17x11 cm
12309.

2 000 HUF

Jantar szovjet felesütős, ingajáratos falióra, kulccsal. Műanyag alsó rész sérült. Nincs kipróbálva. 45x29x15 cm
12310.

4 000 HUF

Junghans antik falióra. Szerkezete működik, de szervizelésre szorulhat. Oromdísze levált. Kopással, szép állapotban, jelzéssel, 53x26x15 cm
12311.

20 000 HUF
54,20
62,50

12312.

60 000 HUF
162,60
187,50

Antik kakukkos óra, festett előlappal, hiányokkal, 34x29x16 cm
12313.

80 000 HUF
216,80
250,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF