Military Number of items: 176
2741864
16156
444
Military
5 000 HUF
1865638
16157
444
Military
10 000 HUF
2825733
16158
444
Military
cca 1910 Fiatal osztrák-magyar tengerész feleségével, egyenruháján két kitüntetéssel (Katonai Legénységi Szolgálati Jel / Mozgósítási Kereszt); kartonra kasírozott fotó, jelzett a kartonon, 19,5x12,5 cm
2 400 HUF
2698810
16159
444
Military
2 400 HUF
2823714
16160
444
Military
12 db rendőrség témájú fotó: rendőrmúzeum, Rendőrtiszti Főiskola futballmeccs, kutyakiképzés, eskütétel, gyakorlat, stb., vegyes méretben
3 000 HUF
2821110
16161
444
Military
2 db régi gyakorló kézigránát, fa és fém, az egyik nyelén 1914-es dátummal h: 20 cm
6 000 HUF
2912622
16162
444
Military
Régi katonai bőr csizma, fa sarokkal, kopottas állapotban, javított
2 800 HUF
2934049
16163
444
4400
Military
1893 Nagyvárad, katonai végelbocsátó levél
4 400 HUF
2934026
16164
444
Military
1940 Miskolc, őrmester szép kitüntetéssorral, családjával, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, sérült karton, 17×23 cm
1 400 HUF
2934005
16165
444
Military
cca 1915 Páncélvonat, kartonra ragasztott fotó, felületi sérülésekkel, üvegezett keretben, 9×13,5 cm
5 000 HUF
2930299
16166
444
3800
Military
cca 1915 A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatalának körlevele (az imádkozó Ferenc József színes kép ajánlása)
3 800 HUF
2933888
16167
444
Military
1944 Nógrádsáp, M. kir. 803. rögtönzött munkásezred parancsnokság dokumentumai DKW személyautó igénybevételéről
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house