Military

Number of items: 176

16156.

5 000 HUF

16157.

10 000 HUF

cca 1910 Fiatal osztrák-magyar tengerész feleségével, egyenruháján két kitüntetéssel (Katonai Legénységi Szolgálati Jel / Mozgósítási Kereszt); kartonra kasírozott fotó, jelzett a kartonon, 19,5x12,5 cm
16158.

2 400 HUF

16159.

2 400 HUF

12 db rendőrség témájú fotó: rendőrmúzeum, Rendőrtiszti Főiskola futballmeccs, kutyakiképzés, eskütétel, gyakorlat, stb., vegyes méretben
16160.

3 000 HUF

2 db régi gyakorló kézigránát, fa és fém, az egyik nyelén 1914-es dátummal h: 20 cm
16161.

6 000 HUF

Régi katonai bőr csizma, fa sarokkal, kopottas állapotban, javított
16162.

2 800 HUF

1893 Nagyvárad, katonai végelbocsátó levél
16163.

4 400 HUF
11,92
13,75

1940 Miskolc, őrmester szép kitüntetéssorral, családjával, kartonra kasírozott fotó, feliratozva, sérült karton, 17×23 cm
16164.

1 400 HUF

cca 1915 Páncélvonat, kartonra ragasztott fotó, felületi sérülésekkel, üvegezett keretben, 9×13,5 cm
16165.

5 000 HUF

cca 1915 A Magyar Királyi Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatalának körlevele (az imádkozó Ferenc József színes kép ajánlása)
16166.

3 800 HUF
10,30
11,88

1944 Nógrádsáp, M. kir. 803. rögtönzött munkásezred parancsnokság dokumentumai DKW személyautó igénybevételéről
16167.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF