Number of items: 349
2828785
11414
436
Cseh Altwien kosárka, matricás porcelán, jelzett, kopásokkal, m: 11 cm
4 000 HUF
2828776
11415
436
Wallendorf gyertyatartó, mázalatti kobaltkék díszítménnyel, jelzett, hibátlan, m: 11 cm
1 200 HUF
2828773
11416
436
P.A.L.T. Csehszlovák, áttört, matricás, kínáló, 3 db, jelzett, kopott, d: 15,5 cm
2 600 HUF
2828767
11417
436
Vadász söröskorsó, matricás porcelán, ón fedéllel, jelzés nélkül, hibátlan, m: 25 cm
2 800 HUF
2828763
11418
436
Liling kínai leveses tálka, 6 db, jelzett, hibátlan, d: 11,5 cm
2 000 HUF
2828854
11419
436
2db német figura, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, m: 7,5 cm
3 000 HUF
2828837
11420
436
Japán ecset tartó, 2db, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 9-9,5 cm
3 000 HUF
2829606
11421
436
Antik porcelán váza, kézzel festett, jelzés nélkül, csorbákkal, m: 14,5 cm
5 000 HUF
2829591
11422
436
Cseh Altwien háromszög alakú, virágmintás fedeles teáscsésze, jelzett, kopott, gyűjtői darab, jelzett.
5 000 HUF
2743209
11423
436
12 darab Limoges tányér, porcelán, jelzett, apró lepattanások, d: 20,5-25cm
20 000 HUF
2682686
11424
436
1 000 HUF
2788828
11425
436
80000
Villeroy & Boch Rusticana étkészlet és teás/kávés készlet. Hat személyes, máz alatti matricás, Jelzett, hibátlan
80 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m