Hegedűs Géza: Anyagi büntetőjog az árpádházi királyok korában. Bp., 19... https://www.darabanth.com/en/435-Online-auction/435.0/Books/Books-Law~2000007/Hegedus-Geza-Anyagi-buntetojog-az-arpadhazi-kiralyok-koraban-Bp-1935-kn-Kapisztran~II2817565
2817565
16448
435
Books: Law
1 200 HUF
Description: Hegedűs Géza: Anyagi büntetőjog az árpádházi királyok korában. Bp., 1935, k.n. (Kapisztrány Nyomda). 69+2 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, utolsó néhány lap tetején apró sérüléssel.
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: hsz
further page navigation Auction house