Modern restrikes, fantasy coins

Number of items: 202

31917.

1 000 HUF

Németország 1995-1998. 4xklf alpakka és ezüstözött Cu emlékérem, közte "Trabant", "Európa" , "50 éves a német márka" és "Fernsehfunk". Mindegyik tanúsítvánnyal (30-35mm/db) T:PP kis patina
31918.

3 400 HUF
9,21
10,63

Németország 1997. 10E Cu-Ni "Európa elrablása" euró fantáziaveret + 2001. "Az Európai Unió 10. évfordulója" Cu-Ni emlékveret (35mm) T:PP kis patina Germany 1997. 10 Euro Cu-Ni "The Abduction of Europa" euro fantasy coin + 2001. "10th Anniversary of the European Union" Cu-Ni commemorative medallion (35mm) C:PP small patina
31919.

3 000 HUF

Németország 1998-2000. "Város-érmek" (4xklf) kétoldalas alpakka érmek tanúsítvánnyal, közte Zürich, Frankfurt, Nürnberg, Bécs (40mm/db) T:PP patina, kis fo.
31920.

4 000 HUF

Németország 1997-1998. "Város-érmek" (4xklf) kétoldalas alpakka érmek tanúsítvánnyal, közte Köln, Hannover, Hamburg, München (30mm/db) T:PP ujjlenyomat
31921.

3 400 HUF
9,21
10,63

Németország DN "800 éves a Német Lovagrend - 1190-1990 / Német lovagrendi városok Frank Birodalomban" peremén jelzett Ag emlékérem (20g/0.999/40,5mm) T:PP patina Germany ND "800th anniversary of the German Order - 1190-1990 / German Order cities in the Frankish Empire" Ag medallion hallmarked on the edge (20g/0.999/40,5mm) C:PP patina
31922.

6 000 HUF

Németország DN "Európai valuták - Németország" alpakka emlékérem, benne 2004. 1c acél aranyozva, tanúsítvánnyal (35mm) T:1 Germany ND "European Currency - Germany" nickel-silver commemorative medallion with 2004. 1 Euro Cent gilded steel coin in it, with certificate (35mm) C:UNC
31923.

1 400 HUF

Németország DN "Európai valuták - Németország" ezüstözött Cu-Ni emlékérem, benne 2002. 1c acél aranyozva, tanúsítvánnyal (40mm) T:1,1- ujjlenyomat, fo. Germany ND "European Currency - Germany" silver-plated Cu-Ni commemorative medallion with 2002. 1 Euro Cent gilded steel coin in it, with certificate (40mm) C:UNC,AU fingerprints, spot
31924.

1 400 HUF

NSZK 1980. "Hannover 1666. 1/4 Thaler" Ag utánveret "1980" jelzéssel, eredeti tokban (7,46g/30mm) T:PP patina GFR 1980. "Hannover 1666. 1/4 Thaler" Ag restrike with "1980" mark, in original case (7,46g/30mm) C:PP patina
31925.

6 000 HUF

Svájc 2000. "150 éves a svájci Frank" kétoldalas, részben multicolor fém emlékérem (38mm) T:1- (eredetileg PP) fo. Switzerland 2000. "150th anniversary of the Franc" two-sided, partially multicolor metal medallion (38mm) C:AU (originally PP) spotted
31926.

1 400 HUF

Svájc DN "150 éves a svájci valuta" fém emlékérem kapszulában (40mm) T:1  Switzerland ND "150 years of Swiss currency 1850-2000" metal commemorative medallion in capsule (40mm) C:UNC
31927.

1 200 HUF

31928.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF