Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 182
2773101
33359
433
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
Szovjetunió DN "Közoktatás Kiváló Tanulója" zománcozott kitüntető jelvény, csavaros hátlappal, ukrán nyelvű felirattal (41x33mm) T:2 Soviet Union ND "Excellent Student of Public Education" enamelled badge in Ukraine language, with screwback (41x33mm) C:XF
6 000 HUF
2800471
33360
433
Numismatics
Szovjetunió 21db-os vegyes, főleg jelvényekből álló tétel T:vegyes Soviet Union 21pcs mixed lot mostly with badges C:mixed
2 000 HUF
2138595
33361
433
Numismatics
4db-os sportérem, jelvény és sapkajelvény tétel T:2
2766455
33362
433
Numismatics
4db-os repülős jelvénytétel, közte "MALÉV" és "SAS (Scandinavian Airlines) + ~1950. "Sztahanovista" kitüntetés miniatűrje T:1-2- egyik tű sérült
2 000 HUF
2765312
33363
433
Numismatics
Vegyes 5db-os jelvény és kitűző tétel, közte Nemzeti Egység Pártja zománcozott gomblyukjelvény, Cserkész és részben zománcozott, a Német Harmadik Birodalom címerét ábrázoló bronz kitűző T:1-,2 egyiken patina
10 000 HUF
2792277
33364
433
Numismatics
5db-os vegyes Cu cserkész és gomb tétel T:2
1 600 HUF
2770723
33365
433
Numismatics
7 darabos szocialista kitüntetés tétel mellszalagon, közte ~1960-1970. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon + ~1960-1970. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon T:1-,2
4 000 HUF
2791233
33366
433
2200
Numismatics
9db-os jelvény- és kitüntetés-tétel, közte "Kiváló Dolgozó" (4xklf) T:1-2-
2 200 HUF
2774421
33367
433
Numismatics
9(xklf) márka, rajongói tematikájú műanyag és fém jelvény közte McDonalds, Nena, Nissan T:2-3- közte sérült, hiányzó függesztés
1 000 HUF
2791977
33368
433
Numismatics
15 darabos műgyantás és zománcozott magyar jelvény tétel, főleg a szocialista időszakból T:1--2- közte kopott
2 000 HUF
2794104
33369
433
Numismatics
21 darabos (17xklf) magyar és külföldi jelvény tétel, közte "Apollo USA", "Csepel Vas- és Fémművek", "Szeptembertől hetet egy hívásra" T:vegyes, hiányzó függesztés, sérült tű 21 pieces (17xdiff) badge lot C:mixed, missing suspension, damaged pin
1 600 HUF
2774529
33370
433
Numismatics
25db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel, közte "Schwinn-Csepel" , "For the Rights of Working Youth-World Meeting Moscow 1972." fém, műgyantás fém és műanyag jelvények T:2-3- közte sérült, hiányzó függesztés
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house