Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 182

Szovjetunió DN "Közoktatás Kiváló Tanulója" zománcozott kitüntető jelvény, csavaros hátlappal, ukrán nyelvű felirattal (41x33mm) T:2 Soviet Union ND "Excellent Student of Public Education" enamelled badge in Ukraine language, with screwback (41x33mm) C:XF
33359.

6 000 HUF

Szovjetunió 21db-os vegyes, főleg jelvényekből álló tétel T:vegyes Soviet Union 21pcs mixed lot mostly with badges C:mixed
33360.

2 000 HUF

4db-os sportérem, jelvény és sapkajelvény tétel T:2
33361.

800 HUF

4db-os repülős jelvénytétel, közte "MALÉV" és "SAS (Scandinavian Airlines) + ~1950. "Sztahanovista" kitüntetés miniatűrje T:1-2- egyik tű sérült
33362.

2 000 HUF

Vegyes 5db-os jelvény és kitűző tétel, közte Nemzeti Egység Pártja zománcozott gomblyukjelvény, Cserkész és részben zománcozott, a Német Harmadik Birodalom címerét ábrázoló bronz kitűző T:1-,2 egyiken patina
33363.

10 000 HUF

5db-os vegyes Cu cserkész és gomb tétel T:2
33364.

1 600 HUF

7 darabos szocialista kitüntetés tétel mellszalagon, közte ~1960-1970. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon + ~1960-1970. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem ezüst fokozat" műgyantás fém kitüntetés mellszalagon T:1-,2
33365.

4 000 HUF

9db-os jelvény- és kitüntetés-tétel, közte "Kiváló Dolgozó" (4xklf) T:1-2-
33366.

2 200 HUF
5,96
6,88

9(xklf) márka, rajongói tematikájú műanyag és fém jelvény közte McDonalds, Nena, Nissan T:2-3- közte sérült, hiányzó függesztés
33367.

1 000 HUF

15 darabos műgyantás és zománcozott magyar jelvény tétel, főleg a szocialista időszakból T:1--2- közte kopott
33368.

2 000 HUF

21 darabos (17xklf) magyar és külföldi jelvény tétel, közte "Apollo USA", "Csepel Vas- és Fémművek", "Szeptembertől hetet egy hívásra" T:vegyes, hiányzó függesztés, sérült tű 21 pieces (17xdiff) badge lot C:mixed, missing suspension, damaged pin
33369.

1 600 HUF

25db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel, közte "Schwinn-Csepel" , "For the Rights of Working Youth-World Meeting Moscow 1972." fém, műgyantás fém és műanyag jelvények T:2-3- közte sérült, hiányzó függesztés
33370.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF