Sculptures, statuettes, plaques Number of items: 140
2765808
12448
431
Sculptures, statuettes, plaques
Faragott kutya, vasfa, kopásokkal, m: 16 cm
4 000 HUF
2766665
12449
431
Holland kislány, bronz, márvány talpon, jelzés nélkül, m: 15 cm
8 000 HUF
2766563
12450
431
Vadászkutya zsákmánynal. Bronz szobor. Ganz & Co jelzéssel. Fa talapzaton m: 15 cm
12 000 HUF
2766562
12451
431
36000
Lófékező. Bronz szobor. Jelzés nélkül. m: 26 cm
36 000 HUF
2764297
12452
431
Jelzés nélkül: Turul. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, m: 14,5 cm
5 000 HUF
2764306
12453
431
Jelzés nélkül: Sas. Öntött, patinázott bronz. m: 20,5 cm
10 000 HUF
2764288
12454
431
90000
AK jelzéssel, orosz szobrász: Kagyló Vénusz. Öntött, patinázott bronz. m:17cm, h:30cm
90 000 HUF
2764283
12455
431
24000
J .B. Deposee Garanti Paris jelzéssel: Galambot fogó kisfiú. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton. m: 21 cm
24 000 HUF
2765679
12456
431
Benczédi Sándor (1912-1998): Oltás. Terrakotta. Jelzett a hátoldalán. Sérült, ragasztott!! m: 26 cm
8 000 HUF
2765677
12457
431
Ditmar Wien jelzett: petróleum lámpa test, kaspónak is használható, Bécs, historizáló, relief szerű motívumokkal, öntött, patinázott bronz, m: 36,5 cm
18 000 HUF
2775634
12458
431
Turcsányi Árpád (1921-1998): Akt. Terrakotta, hibátlan, jelzett, m: 37cm
12 000 HUF
2775649
12459
431
30000
Zsákodi Csiszér János (1883-1953): Szieszta 1917. Bronzírozott gipsz. Jelzett, kisebb lepattanásokkal. 30 cm. A Magyar Nemzeti Galériában található a szobor márványból készült változata 1920-as dátumozással, tehát feltehető, hogy példányunk a későbbi szobor előtanulmányaként készült
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house