Sculptures, statuettes, plaques

Number of items: 140

Faragott kutya, vasfa, kopásokkal, m: 16 cm
12448.

4 000 HUF

Holland kislány, bronz, márvány talpon, jelzés nélkül, m: 15 cm
12449.

8 000 HUF

Vadászkutya zsákmánynal. Bronz szobor. Ganz & Co jelzéssel. Fa talapzaton m: 15 cm
12450.

12 000 HUF
11

Lófékező. Bronz szobor. Jelzés nélkül. m: 26 cm
12451.

36 000 HUF
97,56
112,50

Jelzés nélkül: Turul. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, m: 14,5 cm
12452.

5 000 HUF

Jelzés nélkül: Sas. Öntött, patinázott bronz. m: 20,5 cm
12453.

10 000 HUF

AK jelzéssel, orosz szobrász: Kagyló Vénusz. Öntött, patinázott bronz. m:17cm, h:30cm
12454.

90 000 HUF
243,90
281,25

J .B. Deposee Garanti Paris jelzéssel: Galambot fogó kisfiú. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton. m: 21 cm
12455.

24 000 HUF
65,04
75,00

Benczédi Sándor (1912-1998): Oltás. Terrakotta. Jelzett a hátoldalán. Sérült, ragasztott!! m: 26 cm
12456.

8 000 HUF
31

Ditmar Wien jelzett: petróleum lámpa test, kaspónak is használható, Bécs, historizáló, relief szerű motívumokkal, öntött, patinázott bronz, m: 36,5 cm
12457.

18 000 HUF
48,78
56,25

Turcsányi Árpád (1921-1998): Akt. Terrakotta, hibátlan, jelzett, m: 37cm
12458.

12 000 HUF

Zsákodi Csiszér János (1883-1953): Szieszta 1917. Bronzírozott gipsz. Jelzett, kisebb lepattanásokkal. 30 cm. A Magyar Nemzeti Galériában található a szobor márványból készült változata 1920-as dátumozással, tehát feltehető, hogy példányunk a későbbi szobor előtanulmányaként készült
12459.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF