Glass-objects
Number of items: 185
2733054
11549
429
Glass-objects
Díszváza, matricás, festett üveg, Mozaffar ad-Din Shah Qajar (1853-1906) perzsa Sahh képmásával, kopott, m:14cm
6 000 HUF
2756398
11550
429
Glass-objects
Lassberger Boldizsár szikvíz gyára Csepel feiratos szódás, szikvizes üveg. 0,5l Mintás
1 200 HUF
2755605
11551
429
Glass-objects
Parád kék üveg váza, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
8 000 HUF
2722559
11552
429
Glass-objects
Kiss Mátyás Szikvízgyára Alsóközpont-Algyői szikvízgyár fejjel, kis csorbákkal, kopásnyomokkal, m: 27,5 cm
2 000 HUF
2757123
11553
429
Glass-objects
Kék üveg kiöntő, dugóval, csorbával, m: 20 cm
3 000 HUF
2757135
11554
429
Glass-objects
Üveg kiöntő dugóval, csorbákkal + üveg palack, kopásnyomokkal, m: 19 sé 21 cm
2 000 HUF
2756648
11555
429
Glass-objects
MOTK tejüveg joghurtos edényke, jelzett, kopott, m: 12 cm
3 000 HUF
2756638
11556
429
Glass-objects
Kőbánya polgári serfőzde 0,25l feliratos sörös üveg, kopásnyomokkal, apró csorbákkal, m: 26 cm
2 000 HUF
2686803
11557
429
Glass-objects
Dúsan csiszolt ólomkristály váza, hibátlan, m: 31 cm
9 000 HUF
2726663
11558
429
Glass-objects
Üveg kiöntő, alpakka szerelékkel, szerelék, sérült, hiányos, tetején véset: "A Leányfalusi Tennis Club női egyes bajnoksága I. díj 1909" m: 16 cm
5 000 HUF
2637779
11559
429
3800
Glass-objects
Ajka kristály gyertyatartó eredeti dobozában, hibátlan 19 cm
3 800 HUF
2726585
11560
429
Glass-objects
Dúsan csiszolt, bordó, ólomkristály váza, hibátlan. m: 21,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m